2 річниця весілля – паперова: що подарувати і як привітати?

news

Як день за днем ​​швидко пролітають, так і рік за роком проходять і змінюють один одного. Особливо непомітно проходить час в сімейному житті на перших порах, коли дні, насичені різними подіями, зустрічами і святами. Ось здається, що тільки відсвяткували день весілля, а вже і перший рік пролетів і настав другий.

Друга річниця весілля має назву паперове весілля. У чому її особливості, як правильно проводити свято і, що подарувати молодому подружжю – про це та багато іншого ви дізнаєтеся в цьому матеріалі.

Друга річниця весілля – паперова або ж скляна

Кожна річниця весілля просякнута певним символізмом, і друга річниця звичайно ж теж не є винятком. У народі цю річницю називають паперовою або ж скляною. Можна задатися питанням – що пов’язує другий рік подружнього життя зі склом і папером? Відповідь проста, як папір і скло тендітні, так і шлюб сімейної пари теж крихкий в цей час. Але варто зробити акцент, що в той же час паперовий лист є м’яким і еластичним. Другий рік спільного життя притягує подружжя, зближує їх і в той же час в будь-який момент може «зім’яти» відносини мов паперовий лист через безглузді суперечки, ревнощі і розбіжності.

Друга річниця - паперова, foto.ve4erinki

Друга річниця – паперова, foto.ve4erinki

Статистика говорить про те, що саме на другий рік життя припадає основна кількість розлучень. Тобто в перший рік сімейного життя сімейна пара придивляється один до одного, але без особливих причіпок адже ще продовжує діяти «повітряний» післявесільних період. А ось вже на другий рік життя пара і починає вихлюпувати все своє невдоволення. І якщо в перший рік життя ніхто навіть не звертав уваги на те, піднятий стульчак в туалеті або опущений, або ж перевернуті чашки після миття посуду чи ні, то на другий рік життя всі претензії виповзають назовні. Це не добре і не погано, це скоріше закономірно і якщо сімейні пари ставляться серйозно до свого шлюбу і дійсно дорожать відносинами, то їм вистачить мудрості і сил, щоб подолати цей в деякій мірі кризовий момент.

З огляду на той момент, що за перший рік сімейного життя мало які невдоволення висловлюються один одному, то на другий рік вони накопичуються в повному обсязі і дають великий сплеск.

Які традиції на паперове весілля

На свято другої річниці життя існують кілька традицій. Зокрема, одна з них особливо важлива, для моральної і духовної кріпості пар. Ця традиція і навіть можна сказати ритуал називається «сімейний лист». У день сімейного свята пара повинна написати один одному любовні листи, в яких розкажуть про свої почуття, переживання і навіть невдоволення. Але про невдоволення потрібно буде писати з особливою обережністю, щоб при обміні листами і при прочитанні їх не виникало образ і не приємних переживань. Далеко не всі пари можуть розповісти про недоліки один одного сидячи навпроти один одного, деяким це легше зробити в письмовій формі.

Друга традиція, яка існує в цей день, пов’язана з подарунками, які подружжя дарують один одному. Природно, подарунки повинні бути безпосередньо пов’язані зі святом. У деяких країнах 2-а річниця шлюбу це гарна можливість подарувати один одному паперове орігамі. Наприклад, в США особливе значення надають подарункам зроблених своїми руками, тому вважається, що якщо у пар знайшовся час, сили і натхнення, щоб зробити один для одного паперовий подарунок, то це хороший знак. І як при створенні фігурки потрібна посидючість і витримка, так і для побудови міцних сімейних відносин також потрібно проявляти терпимість і якусь мудрість.

Раніше ще існувала традиція, що з другою річницею пари вбиралися в паперові наряди. Жінки робили собі паперові сукні або спідниці, а чоловіки створювали пояса або ж головні убори. Після гучного святкування, ці наряди просто спалювали.

Як відзначити і що подарувати на другу річницю весілля

Відзначати таке сімейне свято рекомендується на свіжому повітрі. Чудово якщо річниця перепадає на теплий період, тоді можна влаштувати пікнік на природі або ж гучну тусовку біля води. В основному на такі річниці збирається молодь, то можна взяти з собою гітару і урізноманітнити свято веселими піснями. Варто подбати і про місце святкування, а точніше про його оздоблення.

Якщо це на природі або навіть десь в кафе, то варто використовувати паперовий банер, який можна прикрасити різними способами. Наприклад, можна просто написати імена сімейної пари і обвішати весь стенд їх спільними фотографіями, а можна залишити місце для привітань від гостей. Такий декор варто залишити і після свята і просто зберегти на пам’ять. В інші наступні річниці його можна діставати і переглядати, що вже збулося з тих побажань, які написані, а над якими ще варто попрацювати подружжю.

На свято паперового (скляного) весілля, можна запрошувати кого душа забажає. Щодо гостей немає будь-яких обмежень і особливих вимог, головне, щоб свято вийшло веселим і безтурботним.

Під час свята гості можуть «закидати» молодих паперовими привітаннями. Тобто, кожен з гостей пише своє побажання на листочку і просто передає подружжю. Якщо гостей багато, то відповідно і таких привітань набереться безліч, що їх можна буде перечитувати роками вперед!

Друзям варто готуватися до свята не менше, ніж чоловікові і дружині, адже на їхніх плечах лежить пошук подарунків і проведення конкурсів.

Другу річницю необхідно відзначити шумно та весело, drive2

Другу річницю необхідно відзначити шумно та весело, drive2

В якості подарунка хорошим варіантом буде книга. Це не обов’язково повинна бути література про сімейні стосунки і пізнання один одного, можна просто подарувати будь-яку книгу ґрунтуючись на вподобаннях сімейної пари або ж окремо чоловіка і дружини.

Також символічними подарунками стануть меблі і звичайно ж гроші.

Зовсім не має значення, яка сума буде подарована, адже головне увага і спроба зробити свято для подружжя.

Також на подарунок можна зробити шарж. Це може бути стенд середніх розмірів, куди варто розмістити смішні картинки, пов’язані з сімейним життям. Також варто красиво прикрасити стенд фотографіями пари і гостей, які теж будуть на святі, або тих, які були саме в день одруження пари. Оформлення такої масштабної листівки буде недорого коштувати і стане запам’ятовуючим подарунком.

 

 

А ще: ПРИВІТАННЯ МОЛОДЯТАМ З НАГОДИ ВЕСІЛЛЯ

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев