7 грудня – яке сьогодні свято? Чим особливий день? Кого вітати з Днем ангела?

news

7 грудня у світі відзначаються Міжнародний день цивільної авіації (ООН), Всесвітній день трюків, День української хустки.

В Україні – День місцевого самоврядування, в США – День штату Делавер, День штату Іллінойс, День пам’яті Перл-Харбор, День написання листів, День цукрової вати, в Колумбії – День маленьких свічок, у Вірменії – День пам’яті жертв Спітакського землетрусу, в Гватемалі – День спалення диявола, День диктора, в Туреччині – Фестиваль обертових дервішів, в Гані – День фермера, в Італії – свято святого Амброзія, в Індії – День прапора Збройних сил, в Таджикистані – День працівників фінансових органів, на Соломонових островах – день західної провінції.

Вихідні у 2022 році: чи порадують українців додатковими святковими днями

Православна церква 7 грудня вшановує пам’ять великомучениці Катерини. Інші назви свята: “Катеринин день”, “Катерина Жінодавиця”, “Перше катання на санях”. За старих часів особливо шанували святу Катерину жінки, так як вона вважалася покровителькою шлюбу і наречених, а також помічницею породіль і вагітних. У цей день проводилися різні ворожіння і посиденьки з хлопцями.

Церковний календар на грудень: які свята чекають нас останнього місяця 2021 року

День Катерини – на честь пам’яті про велику святу, яка жила в IV столітті. Дівчина була розумна, знала кілька мов, її батьки хотіли, щоб вона вийшла заміж за чоловіка, рівного їй.

Катерина звернулася до старця, який дав їй ікону Богоматері з немовлям і порадив молитися, щоб побачити обличчя свого нареченого. Пізніше старець хрестив її і на наступний день Катерині приснився сон, в якому Христос дивився на неї прямо. Тоді дівчина зрозуміла, що майбутній чоловік її – Господь наш.

Коли було споруджено гоніння на християн, свята великомучениця відмовилася вийти заміж за царя язичників і твердо сповідувала християнство. За це її ув’язнили в темницю, а пізніше стратили.

Місячний посівний календар садівника-городника: грудень 2021 

Що сьогодні не можна робити

Постарайтеся не засиджуватися допізна в гостях. Не можна влаштовувати галасливі вечірки. Також вся їжа повинна бути пісною, уникайте м’ясних і молочних страв, не пийте алкоголь. Ще слід відмовитися від фізичної праці, прибирання, прання, ремонту, рукоділля. Не рекомендується розпалювати багаття і каміни – життя може “задимитися”.

Магнітні бурі у грудні 2021: коли метеозалежних чекають зміни самопочуття?

Прикмети дня:

  • день ясний – зима буде холодною;
  • тепло, туманно і сльотаво – морозів не буде ще десять днів;
  • сніг впав на суху землю – наступний рік буде неврожайним;
  • на небі багато зірок – до швидкого снігопаду.

Давай одружимося у 2022 році: як обрати дату найщасливішого дня

Іменини у Катерини, Августи, Порфирія, Симона, Григорія, Івана, Олександра, Митрофана, Євгена, Михайла, Олексія і Марка. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!  

Імениники у грудні: хто та коли відзначає День ангела?

0 Комментариев