6 листопада – яке сьогодні свято? Чим особливий день? Кого вітати з Днем ангела?

news

6 листопада світ відзначає Всесвітній день без паперу, День пошуку центру міста, Міжнародний день запобігання експлуатації навколишнього середовища під час війни і збройних конфліктів, Міжнародний день пам’яті тварин, загиблих від рук людини.

У США – День саксофона, День начос, у Самоа – День посадки дерев, у Домінікані – День Конституції, в Узбекистані – День працівника культури, у Фінляндії – День шведської культури, в Таджикистані – День Конституції, у Марокко – День Зеленого маршу, в Аргентині – День банківського працівника, у Португалії – День блаженного Нуно, у Швеції – День пам’яті короля Густава II Адольфа.

Вихідні та святкові дні в листопаді: скільки українці відпочиватимуть цього місяця?

6 листопада православна церква відзначає свято чудотворної ікони Божої Матері, яка називається “Всіх скорботних Радість”.

На іконі “Всіх скорботних Радість” зображена в повний зріст Діва Марія з Немовлям. Вона стоїть у повітрі в оточенні ангелів. Внизу перед Божою Матір’ю зібралися люди, що страждають від хвороб та життєвих негараздів, про їхні проблеми свідчать надписи над ними.

Вперше ікона прославилася як чудотворна 1688 року, коли вона перебувала у Преображенській церкві у Москві. На той час образ уже був настільки старим, що його довелося зміцнювати гілками кипарисового дерева. Чудо, яке явила ікона, полягало у зціленні рідної сестри Патріарха Московського Іова. За переказами, закликаючи до Богородиці про звільнення від хвороби, Євфимія почула голос, який велів їй йти до храму Преображення. Після молебню над іконою жінка вилікувалась. Від того часу, за переказами, образ являв ще багато чудесних зцілень.

Церковний календар: які свята відзначатимемо у листопаді 2021 року

У цей день прийнято відвідувати церкву та молитися іконі. Найчастіше жінки моляться про кохання та сімейне благополуччя. Вважається, що Божа Матір є покровителькой сім’ї і здатна вберегти від проблем.

Люди вірили, що Богородиця вилікує від недуг і допоможе в складних життєвих ситуаціях.

У цей день в давнину дівчата збиралися прясти. Вони пряли і розповідали одна одній страшні історії, наприклад, про те, як ночами до молодих вдів прилітають душі їх покійних чоловіків.

Пряли молоді жінки при світлі палаючої скіпки, яку ставили в спеціальне зміцнення – світець.

У цей день дівчата збиралися прясти. Вони пряли і розповідали одна одній страшні історії, наприклад, про те, як ночами до молодих вдів прилітають душі їх покійних чоловіків. З’явиться померлий чоловік вогненним змієм, над трубою печі розсиплеться снопом іскор, потім звернеться горобцем, а вистрибнувши з печі, перетвориться в улюбленого, по якому сумує жінка.

Місячний посівний календар садівника-городника: листопад 2021

Пряли молоді жінки при світлі палаючої скіпки, яку ставили в спеціальне зміцнення – светец. Це пристосування є одним із символів селянського побуту. Лучина і светец – неодмінні супутники пряль. Прясти починали восени, після збору і обробки вовни і льону. Як правило, прядіння тривало до закінчення зими. Працювати довгими вечорами жінкам дозволяли светец і скіпа. Застосовувались вони в селянському побуті аж до революції 1917 року.

Спочатку светец представляв собою невелику ковану вилку. В її розщепі встановлювали палаючу лучину, яку завдяки цьому простому пристосуванню без праці переміщали з місця на місце. Згодом кількість «вилок» збільшилася. Це давало можливість висвітлювати великі за величиною світлиці. Зазвичай внизу светец доповнювали важким обручем, щоб він міг стояти прямо. Щоб уникнути пожежі зміцнення з лучиною ставили в відро з водою.

З часом простий за формою светец перетворився в художній виріб, складність і витонченість якого залежали від фантазії коваля.

Магнітні бурі у листопаді 2021: небезпечні дати та як від них уберегтися”

Народні прикмети на 6 листопада

  • Впасти в яму 6 листопада – до довгого і щасливого життя.
  • Купити або продати в цей день будинок або квартиру – до вдалого результату операції.
  • Біла собака слідує за вами по шляху – до багатого, щасливого ​​і безтурботного життя весь рік.
  • Якщо вивести 6 листопада тарганів з дому – вони ще довго не будуть турбувати вас.
  • Той, хто в цей день народився, буде гордим і спокійним. Вважається, що 6 листопада народжуються дуже талановиті художники.
  • Ворони збираються в зграї – до рясного снігопаду.
  • Якщо в цей день поворожити на судженого (будь-яким способом) – він обов’язково з’явиться.

Календар стрижки волосся: коли планувати похід в перукарню в листопаді 2021?

Що не можна робити в цей день

В цей день потрібно стримувати себе від емоцій, а їх буде багато і багато які не виявляться приємними. Не проявляйте гординю, зарозумілість, гидливість і злість. Так ви тільки опинитеся в незручному становищі. Також краще не йти на необґрунтовані ризики. Постарайтеся бути обережніше з дзеркалами. Якщо воно сьогодні розіб’ється. Вас чекає велика біда.

Вихідні у 2022 році: чи порадують українців додатковими святковими днями

Давай одружимося у 2022 році: як обрати дату найщасливішого дня

6 листопада День ангела імені відзначають: Олексій, Панас, Вікторія, Георгій, Іван, Іраклій, Лаврентій, Микола, Петро. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!  

Імениники у листопаді: хто та коли відзначає День ангела цього осіннього місяця?

0 Комментариев