Магнітні бурі у листопаді 2021: небезпечні дати та як від них уберегтися

news

Прогноз магнітних бур на листопад обіцяє магнітні бурі істотно відчутні в Україні та світі.

В листопаді очікується 3, також буде 1 геомагнітний сплеск. Одна з магнітних бур буде досить потужною, тож матиме вплив на самопочуття метеочутливих людей. Бурі варто очікувати впродовж всього місяця. Триватимуть магнітні бурі по кілька днів.

У дні, коли сонячна активність висока, метеочутливі люди можуть відчувати головний біль, запаморочення, біль у суглобах, у них може підвищитися тиск і погіршитися загальне самопочуття.

З 6 по 8 листопада очікується невеликий геомагнітний сплеск. Це не повноцінна буря, але особливо метеочутливим люди можуть помітити і це.

11 листопада – це перша повноцінна магнітна буря в графіку магнітних бур на листопад. У цей день потрібно бути обережними людям з хронічними хворобами і людям похилого віку.

14-18 листопада – найсильніша магнітна буря в листопаді, яка триватиме 5 днів. Найнесприятливіша геомагнітна обстановка буде 14 і 15 листопада, далі сонячна активність піде на спад.

25 листопада розпочнеться 3-тя магнітна буря в листопаді, яка триватиме до 29 листопада. Пік цієї магнітної бурі очікується саме на 29 листопада.

 

Як уникнути їх впливу на людину?

Якщо ви схильні до поганого самопочуття під час магнітних бур, краще дізнайтеся наперед, коли вони будуть в листопаді, і прийміть наступні заходи:

►Перевірте свою аптечку: чи всі медикаменти, які можуть знадобитися, там є?

►Не займайтеся самолікуванням, звертайтеся до лікаря, якщо потрібно.

►Притримуйтеся режиму сну, повноцінно і правильно харчуйтеся

►Більше рухайтеся, бувайте на свіжому повітрі.

►Уникайте громадських місць в дні підвищеної сонячної активності та магнітних бур.

0 Комментариев