4 ознаки того, що вам потрібна лазерна епіляція

news

Лазерна епіляція – це простий, безпечний і порівняно доступний спосіб позбавлення від зайвого волосся. У багатьох випадках він має суттєві переваги в порівнянні з воском, бритвою та пінцетом. А в клініці Avant’age процедура проводиться руками досвідчених спеціалістів і на сучасному обладнанні. Нижче описані 4 ситуації, в яких вам варто подумати саме про такий варіант епіляції.

Витрачається багато часу

Якщо у вас густе швидкоростуче волосся, боротися з ним доводиться регулярно. В деяких випадках працювати бритвою, пінцетом чи воском доводиться щодня. Це забирає у вас цінний час, який можна було б витратити на інші справи. Не варто забувати й про фізичний дискомфорт. Лазер значно зручніший. Кілька коротких процедур – і ви можете довго насолоджуватися гладенькою шкірою.

Делікатна шкіра

При чутливій шкірі боротьба з небажаним волоссям може стати справжньою проблемою. Бриття, вищипування, воскова епіляція підходять далеко не всім людям. Деякі жінки і чоловіки можуть відчувати пощипування і біль. Шкіра червоніє, з’являється висип. Доволі швидко волосся виростає знову. Неприємну процедуру доводиться повторювати. Лазер розігріває лише волосини й не зачіпає шкіру. Тому цей процес є комфортним і легко переноситься більшістю людей.

Постійні опіки бритвою

Опік бритвою виникає, коли ви голитеся. Страждати від нього можуть і жінки, і чоловіки. Цей термін означає зняття верхнього шару шкіри лезом, почервоніння, свербіж, появу червоних цяток. В результаті можлива поява плям на шкірі та шрамів. Це стосується саме вас? Тоді подумайте про лазерну епіляцію. Ви побачите, що з бритвою сміливо можна розпрощатися.

Емоційний дискомфорт

Небажане волосся може викликати проблеми з самооцінкою. Для деяких жінок це справжнє випробування. Їм доводиться приховувати відкриті частини тіла, витрачати гроші та час на постійне гоління, вищипування чи воскову депіляцію. Лазер дозволяє повернути впевненість в собі й крокувати з високо піднятою головою. Подбайте не лише про шкіру, а й про нервову систему.

Ви хочете дізнатися більше про особливості процедури, застереження щодо її проведення та переваги в порівнянні з іншими методами видалення небажаного волосся? Для цього звертайтеся до спеціалістів клініки Avant’age. Тут вам нададуть усю необхідну інформацію, а також підберуть оптимальний курс процедур.

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев