31 липня – кого сьогодні вітати з Днем ангела та чим особливий цей день?

news

31 липня світ відзначає День народження Гаррі Поттера, День згадування улюблених книжок, Міжнародний день системного адміністратора (День сисадміна), Міжнародний день африканської жінки, Всесвітній день рейнджера, Свято жертвоприношення (Курбан-Байрам). У США – День гавайського прапора, День цукрової вати, День обізнаності про хворобу Пертеса, День пшеничних подушечок, День малинового пирога, День авокадо, День дворняги, День танцю, День незвичайних музичних інструментів, День “Стрибни в мармеладки”, День ковбоя, в Конго – День початку революції, в Малайзії – День воїнів, в Польщі – День казначейства, в Індії – День пам’яті Удхама Сінгха, свято “Кер Пуджа”.

Святкові та вихідні дні у серпні 2021: скільки українці відпочиватимуть в крайній місяць літа та що святкуватимуть?

Православна церква 31 липня вшановує пам’ять мученика Еміліана. Інші назви свята: “Омелян”, ” Ємельянов день”, “Горобині ночі”. За старих часів в цей день приступали до заготівлі всіляких варення і солінь. Топили лазні, парили віники з трави і квітів, змивали страдну втому.

Церковний календар: липень 2021

Святий Омелян постраждав за віру під час гонінь, організованих у відношенні християн імператором Юліаном Відступником в IV столітті. Відомо, що тоді імператор розіслав указ, згідно з яким, всі послідовники Христа повинні бути віддані карі. В цей час Омелян проживав в місті Доростолі близько Дунаю. Указ зачитали на міській площі, і Омелян, обурений рішенням імператора, відправився на капище, де поклонялися язичницьким богам, розбив ідолів і перекинув вівтарі. Городяни-язичники, побачивши це, вирішили, що влаштував погром селянин, який проходив повз, і почали бити його.

Однак Омелян зізнався у скоєному вчинку, і невинну людину відпустили. Самого ж Омеляна довго били, а потім відправили на суд, засудивши до спалення. Однак Бог зберіг життя Омеляну, а вогонь, у свою чергу, вразив язичників, які прийшли поглянути на страту. Після того, як вогонь згас, Омелян ліг на вугілля і помер.

Місячний календар садівника-городника: серпень 2021

Що сьогодні не можна робити
Не можна в цей день входити в баню з натільним хрестом. Банник – дух лазні – може прогніватися і задушити.
Не можна підмітати у хаті підлогу
Не варто виходити на вулицю після заходу сонця.
Що можна робити 31 липня
Сьогодні треба бути сміливими та не боятися експериментувати.

Календар стрижок волосся: серпень 2021

Прикмети на 31 липня
Спека на Омеляна – в грудні будуть сильні морози.
Шишки тільки на верхівках дерева – морози будуть не раніше січня.
Листя на березі починає жовтіти – до ранньої осені.

Магнітні бурі в липні 2021 – коли чекати “удару по голові”?

Іменини у Мирона, Афанасія, Степана, Кузьми та Івана. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!

Імениники в липні: хто та коли відзначає День ангела наступного місяця?

0 Комментариев