Магнітні бурі в липні 2021 – коли чекати “удару по голові”?

news

Експерти прогнозують на липень 2021 року кілька магнітних бур.

За словами фахівців, магнітні бурі пройдуть по землі в кілька етапів, нахлинуть вони серіями, проте потужних атак з неба чекати не варто.

Магнітні бурі в липні 2021 будуть впливати і на самопочуття, і на настрій.

Коли чекати приходу магнітної бурі?

Перші геомагнітні збурення почнуться ще на початку місяця. Магнітна буря 4 і 5 липня 2021 на піку сягатиме чотирьох балів. За даними NASA, найскладнішим днем буде 4-е число, а за даними ФІАН (Лебедєв) – пік удару припаде на 5 липня.

У цей час можливі напади агресії та перепади настрою, у кого-то можуть посилитися депресивні настрої. Тому варто частіше заряджатися позитивними емоціями: читати добрі книги, дивитися веселі фільми, спілкуватися з людьми, які вам до душі. Якщо є потреба, то можна випити розслабляючий чай або прийняти заспокійливу ванну.

Магнітна буря 9 і 10 липня 2021 буде слабкішою, ніж попередній удар: її сила не повинна перевищувати трьох балів. У цей час вірогідні проблеми зі сном. Деякі можуть скаржитися на нудоту і запаморочення.

Магнітна буря 12 і 13 липня 2021 вже буде серйозним випробуванням для судин: планетарний індекс перевищить норму втричі, але сила удару повинна втриматися на позначці в чотири бали. Це найсерйозніший удар місяця.

У цей період можливі:

  • напади тахікардії;
  • задишка;
  • головні болі аж до мігрені;
  • запаморочення;
  • проблеми із настроєм: апатія або дратівливість;
  • загострення хронічних захворювань;
  • проблеми зі сном.

На ці дні краще не планувати не тільки складних справ, а й просто прийняття важливих рішень. Це буде початок робочого тижня, розпочати який варто максимально спокійно і виважено.

Завершить цей період геомагнітних збурень магнітна буря 29 числа 2021. У зоні ризику цього дня виявляться “сердечники” і люди, які страждають від хронічних головних болів.

Під час магнітних бур треба намагатися уникати конфліктів і сварок, частіше рухатися і більше гуляти на свіжому повітрі. Від алкоголю і кави краще відмовитися – а ось просту чисту воду пити частіше.

Що необхідно робити, щоб уберегтися від негативного впливу магнітної бурі?

Уникати фізичного перенапруження;

Висипатися не менше 7-8 годин;

Відмовитися від жирної їжі, алкоголю і сигарет;

Гуляти на свіжому повітрі;

Приймати достатню кількість рідини.

Думайте про позитивне. Навіть якщо у вас є якісь проблеми на роботі або в особистому житті, постарайтеся не думати про це кілька днів. Вживайте не менше 1,5-2 літрів води на день і заспокійливі чаї з трав.

У тих, у кого проблеми з серцем, рекомендується спокійна розмірена ходьба, вона поліпшить ваш стан. Відмовтеся від постійного сидіння або стояння на місці.

0 Комментариев