30 грудня – яке сьогодні свято? Чим особливий день? Кого вітати з Днем ангела?

news

До Нового року залишилось 2 дні.

30 грудня у світі відзначаються Міжнародний день людей з обмеженими можливостями, Всесвітній день комп’ютерної графіки, Міжнародне свято в’язаного жилета, День Народження SMS, Міжнародний день боротьби з пестицидами, День подяки бармену, Міжнародний день баскської мови, День “Зробіть подарунок”.

На Кубі – День латиноамериканської медицини, в США – День даху над головою, День м’ятного лате, П’ятниця штучного хутра, День запіканки зі стручкової квасолі, День “Давай обіймемося”, в Індії – День адвоката, в Уругваї – День танцю “Кандомбе”, в Гані – День фермера, в Іспанії, Індії – День святого Франциска Ксаверія, в Іспанії – День Наварри.

 

Вихідні у 2022 році: чи порадують українців додатковими святковими днями

Православна церква 30 грудня вшановує пам’ять святих Ананія, Данила, Мисаїла та Азарія. Переказ свідчить, що за 600 років до Різдва Христового жителі Вавилона завоювали Єрусалим, і серед полонених опинилися зазначені отроки. Навуходоносор, цар Вавилона, вирішив ввести їх в свій двір, оскільки юнаки були дуже здібними. Зокрема, цар планував навчити юнаків халдейських наук. Для цього він оточив отроків розкішшю і багатством.

Церковний календар на грудень: які свята чекають нас останнього місяця 2021 року

Однак юнаки відмовлялися від надмірностей, вели весь цей час скромний і аскетичний спосіб життя. Саме за це Господь подарував їм мудрість. Одного разу Навуходоносор вирішив звести гігантську статую, подібну йому, якій народ мав поклонятися. Отроки відмовилися зробити це, за що цар наказав їх стратити. Однак юнаки залишилися неушкодженими, і після цього правитель перейнявся повагою до послідовників християнської віри.

Місячний календар стрижок та фарбування волосся: січень 2022

Чого не можна робити:

Якщо вам необхідно відправитися в далеку дорогу, то цей день не підійде, постарайтеся перенести поїздку. Також постарайтеся не сваритися з оточуючими, навпаки – будьте доброзичливими і привітними.

Місячний посівний календар садівника-городника: грудень 2021 

Народні прикмети:

Здавна вважається, що всі сни 30 грудня є віщими та здатні дати прогноз на весь майбутній рік.

Наші предки зазвичай влаштовували 30 грудня різноманітні ворожіння. У давнину в день Данила дівчата ворожили на судженого. Святий Данило був прозорливим пророком і жінки намагалися хоч трохи отримати його прозорливості, розшифровуючи різноманітні знаки і послання. Існувало спеціальне ворожіння, яке влаштовувалось у цей день. Бралися три лаврових листка і на кожному писалися імена трьох святих пророків: Мисаїла, Азарія і Ананія. Потім ці три листка клали під подушку.

Давай одружимося у 2022 році: як обрати дату найщасливішого дня

Дівчина мала подумки попросити пророка Даниїла, щоб їй вночі приснився суджений, який в майбутньому стане її чоловіком.

Прийнято в цей проводити обряди з вогнем, які спалюють всі біди і нещастя, які відбулися з вами за минулий рік. Можна використовувати полум’я простої свічки, що в цей день неймовірно потужно очищає енергетику житла.

Магнітні бурі у грудні 2021: коли метеозалежних чекають зміни самопочуття?

Іменини у Анатолія, Анни, Фекли, Григорія, Йосипа, Олексія, Тетяни, Івана, Миколи, Володимира та Олександра. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела! 

День ангела в січні 2022: кого та коли привітати з іменинами?

 

0 Комментариев