21 січня – яке сьогодні свято та кого вітати з Днем ангела

news

21 січня 2021 відзначаються Міжнародний день обіймів, День алкогольної незалежності, День дотепних фраз, День тихих кроків і непомітних поглядів, Міжнародний день дитячого свята, Міжнародний день тренувальних штанів.

У США – День новоанглійського клем-чаудера, День бананового хліба, День злакового батончика, День подяки білкам, у Польщі – День бабусі, в Болгарії – День пологової допомоги, у Білорусі, Киргизстані – День інженерних військ, у Норвегії – День принцеси Інгрід Олександри, в Домінікані – День Святої Діви Марії Альтаграсії, у Барбадосі – День Еррола Барроу, в Канаді – День квебекського прапора.

Церковний календар: січень 2021

21 січня православні віряни вшановують одного з перших християнських сповідників і єпископів Омеляна (Омеляна Зимового). В цей день прийнято вшановувати хрещеників і хресних, а також відвідувати кумів і збиратися за пишним столом.

У першій половині Дня Святого Омеляна було заборонено працювати, тому люди ходили в гості і розважали себе розмовами, щоб скоротати час.

Магнітні бурі в січні 2021: коли метеозалежним бути на поготові

Народні прикмети й традиції

Якщо на Омеляна вітер дме з Півдня, значить, влітку буде багато гроз. Північний вітер призведе до холодних днів. Безвітряна погода – літо буде теплим і ясним
Якою буде погода 21 січня – таким і буде серпень. Снігопади – до дощів, а сонячна погода означає, що влітку буде спекотним.
Якщо на небі багато зірок, а Місяць – яскрава, то чекай морозних днів незабаром
Якщо 21 січня добре прийняти й пригостити кумів, то діти будуть рости здоровими і щасливими. Куми також мають обдаровувати своїх хрещеників.
Якщо собака 21 січня спить у дворі, згорнувшись в клубок, то незабаром настануть холоди
Якщо вікна в будинку запітніли – чекай відлиги
Сильні холоди 21 січня – потеплішає нескоро

Вихідні у лютому 2021 року – скільки будемо відпочивати наступного місяця

Що не можна робити сьогодні

Не можна цього дня зловживати алкоголем і переїдати;
Не варто нині сваритися з рідними та близькими;
Не бажано сьогодні виходити з дому після заходу сонця;
Не слід нині лінуватися та цілий день відлежуватися на ліжку.

Іменини у Георгія, Івана, Василя, Еміліана, Григорія, Євгена, Віктора, Іуліана, Антонія, Василини, Іллі, Володимира, Дмитра та Михайла. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев