Магнітні бурі в січні 2021: коли метеозалежним бути на поготові

news

У перший місяць нового року Землю накриють дві хвилі магнітних бурь, досить слабких за своєю інтенсивністю. Ці коливання можуть відчути деякі люди, які страждають метеозалежність.

Коли відбудеться магнітне коливання, і що робити, щоби ти не відчула на собі наслідки магнітних бурь?

Підготуйся до геомагнітних коливань заздалегідь, а головне – правильно захищай організм у період сонячної активності.

Прогноз геомагнітної обстановки на січень 2021: графік

Перша хвиля магнітних бурь очікується на початку місяця, а саме з 3 по 6 січня 2021 року. Пік припаде на 5-6 січня 2021 року.

Друга хвиля магнітних бурь намічається із 18 по 22 січня 2021 року. Свого аппогея магнітне коливання досягне на Водохреща, 19 січня 2021 рік.

Прогноз магнітних бурь завжди умовно точний, оскільки Сонце мінливе, і дати, а також інтенсивність геомагнітного коливання нерідко змінюються.

Як магнітні бурі впливають на людей

Нагадаємо, магнітною бурею у народі називають обурення геомагнітного поля Землі. Воно пов’язане зі спалахами на Сонці, які тривають по-різному: від декількох годин до декількох днів. Про те, що у Всесвіті відбувається магнітна буря, деякі дізнаються не з інтернету, а по погіршенню свого самопочуття.

Метеочутливі люди страждають від фізичного дискомфорту, а у інших страждає нервова система. Якщо одні в період магнітних коливань мучаться від головних болів, порушень у роботі серцево-судинної системи, загострень хронічних хвороб, то частина людей страждають від безсоння, підвищеної нервозності, депресій, зниження працездатності.

За прогнозами вчених, кількість магнітних бурь з плином часу буде лише збільшуватися. Адже Сонце знаходиться у 25 циклі, а це значить, що його активність зараз лише зростає. Пік цього процесу досягне в 2025 році.

За словами медиків і парапсихологів, причина поганого самопочуття людей під час магнітних бурь – нестабільний емоційний стан або фізичний дискомфорт, а магнітні бурі лише погіршують ситуацію. Насправді, метеозалежність як окреме захворювання проявляється лише у 10% населення Землі.

Для кого небезпечні магнітні бурі, як від них захиститися у січні 2021

Магнітні бурі можуть бути небезпечними для сердечників (гіпертоніки, гіпотонік тощо), літніх людей, дітей, вагітних жінок, а також тих, хто страждають на хронічні захворювання.

Щоби не відчути на собі вплив магнітних бур, тобі потрібно:

  • Стежити за геомагнітними прогнозами і заздалегідь планувати фізичні і емоційні навантаження на організм.
  • Дотримуватися режиму сну, висипатися, стежити за своїм тиском.
  • Не планувати мандрівок, особливо повітряним і автотранспортом. Сідати за кермо в період магнітних бурь протипоказано, оскільки знижується концентрація.
  • Працювати в лайтовом режимі, уникати конфліктів.
  • Збільшити тривалість прогулянок, ранок починати з контрастного душу.
  • Вживати багато рідини: чисту воду, ягідні і трав’яні чаї і відвари. А ось від кофеїновмісних напоїв і алкоголю треба відмовся.
  • Не переїдати. Денний раціон повинен складатися переважно з овочів і фруктів із високим вмістом калію та магнію.
  • Фізичні навантаження повинні бути помірними. Завжди корисні йога, стретчинг або плавання.

Нагадаємо тобі, що магнітна буря триває зараз, адже остання хвиля активності випала на 28-31 грудня 2021 року. Пік припадав на 29 грудня 2021 року. У новорічну ніч магнітосфера буде спокійною.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев