19 травня – кого сьогодні вітати з Днем ангела та чим особливий цей день?

news

19 травня 2021 року у світі відзначаються День народження «Кубика Рубіка», День «Посади що-небудь», День «Покажіть красу внутрішнього світу», День харчової революції, День святого Іво Хелорі, покровителя юристів, нотаріусів і адвокатів, Всесвітній день боротьби з гепатитом С, Всесвітній день боротьби із запальними захворюваннями кишечника.

У США – День перевірки на гепатит, День Малкольма Ікс, День невідкладної медичної допомоги дітям, День здоров’я і фізичної підготовленості робочого персоналу, День дитячих клубів, День торта «Devil’s Food Cake», День соку з м’якоттю, День травневих променів, у Китаї – День туризму, Фестиваль булочок на острові Ченг Чау, в Південній Кореї, Таїланді, В’єтнамі, Сінгапурі – День народження Будди, у В’єтнамі – День народження Хо Ши Міна, в Шрі-Ланці – День пам’яті, у Греції – День пам’яті геноциду греків Малої Азії, у Туреччині – День пам’яті Ататюрка, молоді та спорту, в Кабо-Верде – День Праї.

Церковний календар: травень 2021

Православна церква 19 травня вшановує пам’ять праведного Іова Багатостраждального. На цей день припадали посіви гороху, тож у народі святого прозвали Іовом Горошником. Згідно з прикметами, цього дня земля має здатності зцілювати від недуг.

Цей святий є зразком найвищої віри, терпіння і смирення. Уявіть лишень: чоловік мав усе, про що можна було мріяти в ті часи, до того ж у нього була й чудова велика сім’я: сім синів і три дочки. Жили вони до того дружно й щасливо, що сам Сатана почав заздрити. Він заявив Богові, що Іов праведний лише тому, що щасливий у земному житті. Мовляв, куди й подінеться його благочестя, якщо позбавити його всіх атрибутів людського щастя: статків, здоров’я, любові й підтримки близьких і, зрештою, життя самих рідних. Бог дозволив випробувати Іова всіма бідами земного життя. Сатана постарався «на славу»: неймовірна бідність, смерть дітей, страшна хвороба – звалилося на Іова наче сніг на голову. Але святий залишився до кінця вірним Господу й не піддався злому духові, котрий провокував його проклясти й зректися Бога. «Якщо ми з вдячністю приймаємо від Бога добро, то маємо з такою ж удячністю приймати і випробування», – зауважував праведний Іов. Зрештою, Господь винагородив його за терпіння, але то вже зовсі інша, менш цікава історія…

Іові Багатостраждальному моляться під час великої скорботи й великого горя, коли здається, що життєві випробування не витримати. У давнину українці на Іова сіяли боби та горох, і називали його ще «огірковим днем». Уранці роса, а вдень ясна погода – то на добрий урожай.

Магнітні бурі у травні 2021: календар небезпечних дат для метеозалежних

Народні прикмети й традиції

Якщо в цей день погода ясна, то врожай огірків буде відмінний.
Велика роса – до врожаю огірків.
Багато роси вранці – на гарну погоду, нема роси – буде дощ.
Якщо після світанку піднявся туман, то погода буде малохмарна і без опадів.
Під час тихого дощу бульбашки на воді з’явилися – значить, дощ затягнеться.
Птахи весело співають – найближчими днями буде хороша погода.

Місячний посівний календар для городника: травень 2021

Що не можна робити сьогодні

Сни з 18 на 19 травня пророкують події, які відбудуться через вісім днів. А ось сновидіння, побачене вдень 19 травня, може здійснитися через шість років. Розповідати про це не варто.
У цей день здавна дуже шанували росу, яка могла дати здоров’я, тому не можна її спеціально збивати.
Якщо ви хочете отримати врожай огірків, то не можна в цей день лінуватися. Витратьте певний час на роботу з землею.

Календар стрижки волосся: травень 2021

У вівторок іменини відзначають Миколи, Дениси та Іови. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела

Календар іменин: кого вітати з днем ангела у травні 2021

0 Комментариев