Календар стрижки волосся: травень 2021

news

Місячний календар стрижок на травень 2021 допоомже легко вибрати найсприятливіші дні для стрижки та фарбування волосся.

Місячний календар стрижок зроблений з урахуванням змін протягом місячних днів, фаз Місяця, його розташування в знаках зодіаку, потім Сонця і Місяця, що впливає на тиждень, а також інші планети та будинки гороскопу.

Згідно з рекомендаціями місячного календаря на травень 2021 року, енергетичні коливання певним чином впливають на зачіску. Позбавтеся від поганої енергетики і збережіть позитивну, вибравши сприятливий день для проведення різних маніпуляцій з волоссям. Таким чином повертається гармонія з собою і оточуючими.

Місячний календар заснований на 3-х компонентах. Фактори, які впливають на зростання, сяйво і здоров’я волосся:

 • місячні фази;
 • в якому знаку зодіаку знаходиться Місяць;
 • місячна доба.

Слід зазначити, що Зростаючий Місяць у останній місяць весни буде в період з 12 по 25 травня. Якщо ви пострижете волосся під час Зростаючого Місяця, їх ріст прискориться.

Спадний Місяць буде на небі в періоди з 1 по 10 травня і з 27 по 31 травня 2021. Стрижка в ці травневі дні збереже форму зачіски, а ріст волосся буде уповільненим.

Місячний календар стрижок на травень

 • 1-2 травня. Дуже несприятливий період для огляду для свого зовнішнього вигляду. Усі процедури з волоссям приносять користь і приємні бонуси у вигляді захоплених поглядів. Корисно відвідати перукарню, коли найкращий час для зміцнення волосся та додавання йому здорового блиску, просто не знайти. Стрижки матимуть переглянути та стильний вигляд, окремі кінчики зникнути, а пасма покращити свою структуру та придбати дивовижну силу. Фарбування та тонування будуть успішними. Це хороший період для хімічної завивки, він не створює великої школи волосся. Зачіску краще вибирати не надто вишукану, намагаючись не перебирати з аксесуарів.
 • 3-4 травня. Це ідеальний час для любителів ризику. Результат від походу до перукарів може бути одним несподіваним: або абсолютно ідеальним, або зовсім невдалою зачіскою. Сьогодні чудовий день для незвичних стрижок та екстравагантних укладок. Експерименти з незвичним тонуванням або фарбуванням у нетиповому для вас яскравому кольорі також можуть бути успішно завершені. Якщо ваш вибір – проста, нічим не примітна стрижка, тоді візит до перукарні краще відкласти: волосся стануть неслухняними та неживими, не підходить до складу. Є ризик, що ця зачіска швидко втомить вас.
 • 5-7 травня. Не найкращий час для оцінки перукарні. Необхідно уникати будь-яких маніпуляторів з волосся, небажано навіть мітити його. Хімічний вплив на волосся, завищення або зменшення може негативно впливати на волосся і навіть пошкодити його. У міру збільшення Місяця власників тонкого та шкідливого волосся можуть їх змінити, вони повинні проводити оздоровчі та загальнозмінні процедури.
 • 8-9 травня. Ці дні є несприятливим періодом для стрижки, хоча загальний стан волосся та заходи Місяць практично не впливають. У цей час є бажання змінити і якось урізноманітнити своє життя. Однак, якщо стрижку слід відкласти, це може негативно вплинути на стан волосся та їх зовнішній вигляд. Зачіска, зроблена в цей період дуже швидко втрачає свою формулу. Успішні будови фарбування, відновлювальні процедури, тонування. Користь принесе масаж голови, приплив крові до коренів волосся прискорити їх ріст і поліпшити загальний стан. Викладання слід проводити за допомогою косметики, що містить колаген або віск.
 • 10-12 травня. Чудовий час для стрижки. Нова зачіска додає вашому волоссю сили та енергії, а їх зовнішній вигляд змінюється на краще. Структура волосся в цей час лише покращується, а локони для мінімальних зусиль забувають здоровий блиск і переглядають огляд. Косметичні процедури, крім прекрасного зовнішнього огляду, принесуть спокій та емоційний баланс до душевного стану. Повідомити розваги та залежність не спричинити звичного негативного впливу. Щоб досягти найкращого ефекту від оздоровчих процедур для волосся, необов’язково оцінити салон краси, так добре буде і домашня маска з натуральних інгредієнтів.
 • 13-14 травня. Стрижки, зроблені в цей період, будуть цілком непоганими: рухливість повітряного знака додасть їм пишність і об’єм, але не варто очікувати, що вони протримаються довгий час. Волосся буде рости дуже швидко, але його структура і загальний стан не покращаться. Швидше, навпаки – постригши волосся кілька разів, поки Місяць проходить знак Близнюків, ви ризикуєте розпушити волосся, зробити його ламким і посіченим. Зачіска повинна бути легкою і повітряною, краще повністю відмовитися від прикрас та декоративних предметів. У цей період абсорбція збільшується, так що різні маски, живильні бальзами максимізують свою ефективність і будуть з вдячністю отримані. Відмінний час для фарбування та мелірування, волосся буде насичене пігментом, при цьому його структура не постраждає, а колір збережеться протягом встановленого часу.
 • 15-17 травня. Планувати стрижки та зачіски на ці дні не варто, вони не виправдають сподівань: будуть виглядати неохайно і швидко втратять форму. Існує небезпека піддатися миттєвому пориву і вчинити необдуманий вчинок, про що доведеться пошкодувати. Волосся, стрижене в цей день, відростає дуже довгим, кошлатим і виглядає неохайно. Мити волосся в цей період не рекомендується, а для фарбування варто використовувати тільки натуральні рослинні барвники, наприклад хну. Є і позитивні сторони – здорова структура волосся не зміниться. А для сухого та пошкодженого волосся надзвичайно вдалим буде проведення оздоровчих та живильних процедур. Це гарний час для освітлення волосся.
 • 18-19 травня. Вважається одним з найбільш сприятливих періодів для відвідування майстра-перукаря. Практично всі процедури з волоссям пройдуть успішно: стрижка, укладання, фарбування, тонування, зміна кольору. Якщо ви хочете позбутися невдач і залучити позитивну енергію – сьогодні вам неодмінно слід постригтися, і життя неодмінно зміниться на краще. Але якщо ви планували завивку, то краще відкласти її: врешті-решт, сьогодні пасма занадто сильно завиваються. Позитивний вплив Лева на зовнішній вигляд відповідає його яскравій вдачі: волосся стає красивим, пишним і шовковистим. Однак не тільки стрижка принесе бажаний результат, сміливо наносьте на волосся живильні маски, робіть масаж голови та приймайте цілющі ванни.
 • 20-21 травня. Це період, наповнений справді жіночими рисами: розсудливістю, лагідністю та тягарем для краси, тому не слід відкладати візит до перукаря, адже цей день ідеально підходить для всіх видів маніпуляцій з волоссям. Зроблені зараз стрижки будуть мати чудовий вигляд і надовго збережуть форму. Волосся набереться сили й здобуде здоровий вигляд, а кінчики більше не будуть сіктися. Також успішними та результативними є будь-які маніпуляції з волоссям, будь то фарбування, хімічна завивка чи активізація. Окрім здорового вигляду волосся, відвідування салону краси також позитивно вплине на ваш інтелект: це покращить пам’ять і полегшить засвоєння нової інформації.
 • 22-23 травня. Місяць у Терезах – не робить істотного впливу на загальний стан волосся. Належність до стихії Повітря забезпечить легкість і об’єм зачісці, але водночас буде спостерігатися деяка сухість. Після стрижки волосся починає рости швидше, але стане неслухняним і важким для укладання. Мийте волосся кращими зволожувальними шампунями, використовуйте бальзами. Від цього вони будуть рости краще, зберігаючи об’єм і пишність. Віддавайте перевагу легким маскам і натуральним трав’яним відварам. Завивка і фарбування також пройдуть без надмірностей, але не варто покладатися на їх довговічність. Відвідування перукарні в Місячний період у знаку Терезів допоможе спілкуватися з людьми, наповнити розмови легкістю та оптимізмом.
 • 24-25 травня. Місяць у Скорпіоні – порушує відчуття гармонії, це надзвичайно нестійкий знак зодіаку. Стрижка підходить лише для слабкого, тонкого і сухого волосся, це зробить його густішим. При хорошій структурі волосся позитивного ефекту не буде. Косметичні процедури, такі як завивка або фарбування, негативно вплинуть на стан волосся та його зовнішній вигляд. Але якщо ви все-таки вирішите, то найкращим варіантом будуть природні засоби. День підходить для живлення волосся, оздоровчих процедур. Чарівний ефект стрижки в цей період може дуже несподівано вплинути на ваше приватне життя та стосунки з протилежною статтю. Тому, якщо ви не готові до такого ризику, візит до перукаря краще відкласти.
 • 26-27 травня. Місяць у Стрільці – це час підвищеної активності та довіри. Якщо ви хочете надовго зберегти нову стрижку, то сьогодні її краще не стригти. Волосся після стрижки дуже швидко відросте і будуть неслухняним. Зачіски, зроблені в цей період, не відрізняються елегантністю і гарним зовнішнім виглядом. Однак зачіски, зроблені під впливом Стрільця, можуть підвищити ваш авторитет серед колег і вивести на новий рівень довіри з ними. Оздоровчі процедури сьогодні не принесуть відчутного ефекту, волосся буде виглядати приблизно однаково, як до, так і після. Забарвлення і завивка також не порадують якістю, вони дуже швидко втратять зовнішній вигляд і вимагатимуть додаткових поїздок до майстра.
 • 28-29 травня. Місяць у Козерозі – дуже сприятливий період для догляду за своєю зовнішністю. Усі процедури з волоссям принесуть користь і принесуть дивіденди у вигляді захоплених поглядів. Корисно відвідати перукарню, адже кращий час для зміцнення волосся і додання їм здорового блиску, просто щоб не знайти. Стрижки матимуть доглянутий і стильний вигляд, посічені кінчики зникнуть, а пасма покращать свою структуру і придбають дивовижну силу. Фарбування та тонування будуть успішними. Це хороший період для хімічної завивки, він не завдає великої шкоди волоссю. Зачіску краще вибирати спокійну, не надто вишукану, намагайтеся не переборщити з аксесуарами.
 • 30-31 травня. Місяць у Водолії – ідеальний час для любителів ризику. Результат від походу до перукаря може бути зовсім несподіваним: або абсолютно ідеальна, або зовсім невдала зачіска. Сьогодні чудовий день для незвичайних стрижок і екстравагантних укладок. Експерименти з незвичним тонуванням або фарбуванням у нетиповий для вас яскравий колір також будуть успішно завершені. Якщо ваш вибір – проста стрижка, тоді візит до перукаря краще відкласти: волосся стане неслухняним і неживим, не піддаватиметься укладанню. Є ризик, що ця зачіска швидко втомить вас. Стрижка у Водолії чарівно приваблює зміни. Тому тим, хто в житті, і все добре, краще не шукати змін.

0 Комментариев