19 липня – кого сьогодні вітати з Днем ангела та чим особливий цей день?

news

19 липня 2021 року у світі відзначають Всесвітній день “обійміть своїх дітей”, в  Японії -ень моря, День жінок-міністрів, в США – День “Висунь язик”, День коктейлю “Дайкірі”, День “Вилазь з буди”, в Англії – День солоного бекону, в Непалі – День інженера, в Ботсвані – День президента, в Мексиці – понеділок на пагорбі, Фольклорний фестиваль “Гелагеца”, в М’янмі – День мучеників, в Лаосі – День незалежності від Франції, в Пуерто-Ріко – День Луїса Рівери, в Нікарагуа – День революції, День Свободи, в Колумбії – День Героїв Вітчизни та їх сімей.

Святкові та вихідні дні у липні 2021: скільки будемо відпочивати та які знаменні дати відзначатимемо цього місяця

Православна церква 19 липня вшановує пам’ять преподобного Сисоя Великого і мученика Єрмія афінського. Інші назви свята: “Сісой і Єремій”, “Сісой світел”, “Єремій”. Вважається, що на Сисоїв день особливі властивості набуває роса. Вона дає сили і здоров’я як людям, так і тваринам, і птахам.

У цей день, 19 липня, намагалися встати раніше і пройтися босоніж по росі, оскільки вважалося, що роса має цілющі властивості. Вона додасть сил, бадьорості, подарує людині міцне здоров’я. У цей день зазвичай варили варення з чорної смородини. Також намагалися 19 липня завершити усі польові роботи, оскільки попереду були дощі, і важливо встигнути закінчити все до настання негоди.

Місячний посівний календар для городника: липень 2021

Що сьогодні не можна робити

Не можна свариться зі свої ми близькими – розлад затягнеться надовго. Також не поспішайте з важливими справами – вони закінчаться провалом.

Магнітні бурі в липні 2021 – коли чекати “удару по голові”?

Прикмети на 19 липня

З давніх-давен існують погодні прикмети на цей день:

  • Місяць на небі добре видно – до багатого врожаю;
  • Місяць здається зеленуватим – найближчими днями підуть дощі;
  • Місяць туманний – можливе похолодання;

Хмари жовті – до дощу.

Календар стрижок волосся: липень 2021

 

Іменини у Антона, Валентина, Архипа, Василя, Єрмія, Олександра, Інокентія, Діона, Гліба, Уляни, Віктора та Анатолія.  Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!

Імениники в липні: хто та коли відзначає День ангела наступного місяця?

0 Комментариев