1 вересня – яке сьогодні свято? Чим особливий день? Кого вітати з Днем ангела?

news

1 вересня в світі відзначаються День народження осені, Глобальний день пошуку талантів, День японських дельфінів, Всесвітній день написання листів.

В Україні – День знань (початок нового навчального року), в США – День подяки будівельникам і проектувальникам, День першої жінки-телефоністки, День курячого хлопчика, День подяки рудому коту, День шахів, День гірос, День “Немає ніякого сенсу”, День кексів з вишнею, у Німеччині – День миру, в Новій Зеландії – День випадкової доброти, в Італії – Венеціанський кінофестиваль, у Перу – День посадки дерев, у Японії – День запобігання катастроф, у Вірменії – День знань, писемності та літератури, в Узбекистані – День незалежності, в Австралії – День акації, в Гондурасі – День прапора, у Британії – День тофу, у Тайвані – День журналіста, у Словаччині – День Конституції, в Еритреї – День революції, в Польщі – День ветеранів боротьби за незалежність, у Зімбабве – День секретаря.

Святкові та вихідні дні у вересні 2021: скільки відпочиватимемо та що святкуватимемо першого осіннього місяця?

Православна церква 1 вересня вшановує пам’ять святих Тимофія, Фекла і Агапія, які були відомими праведниками і загинули за віру. Цей день є сприятливим для нових починань. У народі 1 вересня ще відзначається свято “Фекла буряк”.

Церква сьогодні згадує Андрія Стратулата Таврійського. Святий був військовим начальником в римських військах, славився справедливістю, хоробрістю і непереможністю. Сам він увірував в Ісуса, але ще не прийняв хрещення. Перед боєм святий своїм воїнам розповів про Ісуса Христа, що допомагає всім вірянам.

Закликаючи на допомогу Спасителя, бійці вступили в бій. З Божою допомогою численне військо персів змусив утікати невеликий загін воїнів. З походу святий повернувся зі славою.

Вірять, що сон на 1 вересня віщий. Він несе добробут та радість. Але про те, що приснилося, розповідати нікому не можна.

Церковний календар: вересень 2021

Прикмети на 1 вересня

З давніх-давен існують погодні прикмети на цей день:

  • місяць рогами вгору – до гарної погоди;
  • яка погода 1 вересня – такою буде осінь;
  • вранці туман – до сніжної зими.
  • Південний вітер – до доброго урожаю вівса.
  • Якщо з ліщини листя опадає – час буряк викопувати.

Місячний посівний календар садівника-городника: вересень

Що сьогодні не можна робити

Не можна пліткувати, розкривати свої і чужі секрети, обговорювати інших людей, заздрити. Вважається, що на “Фекли” це загрожує поганими наслідками – може стати причиною серйозних фінансових проблем.

Також у цей день не слід ображатися, а навпаки, варто попросити вибачення.

Магнітні бурі у вересні 2021: коли очікувати та як пережити?

Не можна відкладати вирішення важливих справ. Якщо планується запуск нового проєкту, зміна роботи, поїздка – краще не переносити це на інший день. Втративши можливість, знайти її знову буде непросто.

Тим, хто збирається в подорож, не рекомендується ремонтувати взуття та одяг. В іншому випадку поїздка або зірветься, або виявиться невдалою.

Календар стрижки волосся: вересень 2021

Іменини у Андрія, Тимофія, Миколи, Агапія і Фекли. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!

0 Комментариев