1 липня – кого сьогодні вітати з Днем ангела та чим особливий цей день?

news

Сьогодні, 1 липня 2021 року у світі відзначаються Міжнародний день жарту, День Курячого Бога, Міжнародний день курячих крилець, День винаходу сонцезахисних окулярів, День ранньої пташки, День другої половини року, Міжнародний день реггі, Всесвітній день білої стрічки проти злиднів.

В Україні – День архітектури, День слідчого, у США – День відданості обов’язку, День поштового індексу, День поштового працівника, День поштової марки, День американського зоопарку, День телевізійного спадщини, День креативного морозива, День фінансової свободи, День імбирного печива, у Канаді – День Канади, в Індії – День лікаря, Свято посадки дерев, у Польщі – День собаки, в Лесото – День сім’ї, у Китаї – День Комуністичної партії, День спеціального адміністративного регіону Гонконг, в Азербайджані – День бакинців, у Мексиці – День інженера, в Бахрейні – День інженера, в Гані – День республіки, в Бурунді – День незалежності, у Таїланді – День скаута, у Новій Зеландії, Австралії – День тартана, у Сінт-Мартенс – День визволення від рабства, в Єгипті – Банківський вихідний, у Сурінамі – День свободи, в Болгарії – Свято «Джулая», в Руанді – День незалежності, у росії – День союзу, у Киргизстані – День податкового працівника, у Вірменії – День працівників прокуратури, у Сінгапурі – День Збройних сил, на Британських Віргінських островах – День території, у Португалії – День Мадейри, в Угорщині – День державних службовців та урядових чиновників, в Ботсвані – День Серетсе Хама.

Святкові та вихідні дні у липні 2021: скільки будемо відпочивати та які знаменні дати відзначатимемо цього місяця

1 липня за народним календарем відзначається стародавнє слов’янське свято – Ярилин день, він присвячений богу Сонця Ярила. Існує й інша назва свята – «Верхівка літа». У давнину в цей день просили допомоги у небесних світил і природи в цілому.

Весільний календар: сприятливі та несприятливі дати для одруження у липні 2021 року

Люди вірили, що саме сьогодні настає найкращий час починати косовицю і збирати лікарські трави. Також, в народі вважали, що на Ярила можна побачити безліч надприродних явищ – дірки в землі, які ведуть у протилежну частину світу, або своїх зниклих родичів. Це ставало можливим через те, що сонце уповільнювало свій хід і відкривався потойбічний світ. Головна прикмета дня: якщо вмитися сенокосной росою в Ярилин день, можна стати красивіше і здоровіше, а золота вечірня зоря обіцяє гарну погоду.

Церковний календар: липень 2021

Народні прикмети на 1 липня:
Багато опадів обіцяють сніжну зиму
Вранці немає роси – буде дощовий день
Якщо з самого ранку на вулиці дуже душно, то день буде непогожим
Ворони під хмари звиваються – до негоди
Рожевий захід ввечері – на наступний день буде жарко

Магнітні бурі в липні 2021 – коли чекати “удару по голові”?

Що не можна робити 1 липня:
Лінуватися.
Витрачати багато грошей: в цей день варто тверезо оцінювати свої запаси і витрачати їх обережно.
Скаржитися. У Ярилин день вважається, що людям, які не скаржаться на долю, Бог дарує багатство і успіх на найближчий рік.
Не можна виставляти напоказ свої досягнення і заслуги, інакше удача може відвернутися.

Місячний посівний календар для городника: липень 2021

Іменини сьогодні святкують Олександр, Василь, Віктор, Леонтій, Сергій. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!

Імениники в липні: хто та коли відзначає День ангела наступного місяця?

Календар стрижок волосся: липень 2021

 

0 Комментариев