2 грудня – яке сьогодні свято? Чим особливий день? Кого вітати з Днем ангела?

news

2 грудня у світі відзначаються Всесвітній день комп’ютерної грамотності, Міжнародний день боротьби за скасування рабства (ООН), День 2D-художника, Міжнародний день модельної залізниці.

В Україні – День 2D-художника, в США – День спеціальної освіти, День безпечної бритви, День виробництва попкорну, День прогулів, День оладок, День дворняги, в Новій Зеландії – День шльопанців, в ОАЕ – День Незалежності, в Лаосі – Національний день, на Кубі – День революційних Збройних сил.

Вихідні у 2022 році: чи порадують українців додатковими святковими днями

Православна церква 2 грудня вшановує пам’ять святого Авдія. У народі вірили, що Авдій є небесним покровителем домашнього господарства і сімейного благополуччя. За це святого прозвали Радетелем. 

Авдій був домоправителем при ізраїльському царя. У той час, коли дружина правителя почала гнати всіх християн, Авдій вкрив їх у печерах, годував і закликав до молитви. Пізніше він був покликаний привести до себе пророка Іллю і просити його до царя. На відміну від всіх інших призваних, які стали гордовитими, Авдій виконав вказівку і залишив службу.

Давай одружимося у 2022 році: як обрати дату найщасливішого дня

Наші предки вірили, що Авдей – покровитель сім’ї і роду. Саме тому його ще називали Радетелем. Слов’яни робили нескладний ритуал – стукали обухом сокири по віконних рам і дверних прорізів. Такий алгоритм дій повинен був захистити їх від лихого ока, пліток і різних витівок нечисті. Сьогодні можна помолитися святому за здоров’я і благополуччя для своїх рідних і близьких.

Календар стрижки волосся: коли варто відвідати перукаря у грудні 2021?

Прикмети 2 грудня

  • йде сніг і сильні пориви вітру – зима буде холодною, як і початок весни;
  • вітер різко змінюється – незабаром зіпсується погода.
  • ясний день сьогодні – скоро настануть морози, похмурий-чекати теплих днів;
  • багато снігу випало – наступного року буде хороший урожай;
  • скотина буцається – почнуться сильні хуртовини.

Місячний посівний календар садівника-городника: грудень 2021

Що не можна робити 2 грудня

Не можна лаятися, смітитися, підвищувати голос, щоб не викликати бісів. Люди намагалися сидіти вдома, ближче до теплої печі, щоб уберегтися від застуди.

 

Іменини у Адріана, Герасима, Сергія і Дениса. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!  

Імениники у грудні: хто та коли відзначає День ангела?

 

0 Комментариев