Волинські спортсменки вибороли медалі на Кубку Європи з дзюдо. ФОТО

news

У місті Клуж-Напока, що у Румунії, відбувся Кубок Європи з дзюдо серед юніорів. Волинські дзюдоїстки вибороли дві бронзових та одну срібну медаль. Змагання відбулися 11-12 серпня, – повідомив директор Федерації дзюдо Волині Віталій Терешкевич, – пише Інформаційне агенство ВолиньPost.

 

Волинь була представлена трьома спортсменками. В категорії до 48 кг Дарина Ляшук, якій нещодавно виповнилось 16 років, спортсменка кадетського віку на більш дорослому рівні вже третій підряд турнір покращує свій результат. Якщо в Угорщині вона посіла сьоме місце, в Чехії – п’яте місце, то на даних змаганнях Дарина здобула медаль.

Спочатку Дарина виграла у спортсменки з Румунії Constantin Larisa оцінкою Ippon, за вихід у фінал, на жаль, програла болгарській спортсменці DimitrovaGabriela, а у боротьбі за бронзову медаль реабілітувалась та здобула першу нагороду європейського рівня.

Одночасно Дарина Ляшук здобула право приймати участь у Чемпіонаті Європи з дзюдо серед юніорів, що відбудеться у місті Софія 13-16 вересня.

Також перші свої європейські нагороди здобули Христина Янчук та Анастасія Врублевська, які виступали в категорії до 52 кг, і пройшовши через втішні сутички, здобули бронзові медалі.
На сьогодні це найбільший успіх волинських дзюдоїстів серед спортсменів до 21 року.

0 Комментариев