Вечірній апетит: поради дієтолога, як це приборкати

news

Багато відзначають підвищений апетит ввечері, а у когось на вихідних, що робити в таких випадках? Про це розповіла на своїй сторінці в Instagram дієтолог Тетяна Дік.

Перше – це переглянути раціон в цілому. Можливо, ваші порції надто мізерні. Якщо ви звикли гратися млинцями, снеками і т. д., то цілком можливо, що калорійність страви досить таки велика, а розмір малий. Додайте складні вуглеводи у вигляді круп, картоплі – те, що буде більш об’ємно.

Друге – зверніть увагу, коли саме у вас прокидається голод. В обід на роботі? На вечерю? Перед сном? Зробіть цей прийом їжі найситнішим і об’ємним. Якщо це вечеря, і ви звикли їсти салат з грудкою, то “заберіть” з калорійність обіду та/або сніданку і додайте до вечері.

Як боротися з вечірнім апетитом: дієві поради дієтолога
Ілюстративне фото (www.pexels.com)

Третє – скоротіть прийоми їжі. Це часто працює на тих, хто їсть 5-6 разів на день. Зробіть 3 об’ємних і більш калорійних прийомів їжі. Вони дадуть ситості більше і на довше. Зручно 2? Нехай буде 2.

Якщо у вас лихо трапляється на вихідних, то можна зробити більше дефіциту в будні і додати його до вихідних. Наприклад, ви їсте 1800 ккал, робите з ПН по ПТ 1700 ккал, і додаєте 500 ккал в СБ або по 250 ккал в СБ та НД.

Як боротися з вечірнім апетитом: дієві поради дієтолога
⠀Ілюстративне фото (www.pexels.com)

Не забувайте про овочі і воді. Супроводжуйте ними кожен прийом їжі, де це доречно.

Джерело

0 Комментариев