Топ-5 новин України за 30 жовтня: масштабні фальсифікації на Донеччині, величезний профіцит бюджету і нев’янучі статки Порошенка

news

Топ-5 новин України за 30 жовтня.

1. В України величезний профіцит за поточний рік

Позитивне сальдо державного бюджету України за січень-вересень 2015 року становитимуть 8,8 млрд грн, тоді як його дефіцит за відповідний період року становив 2014 40,1 млрд грн.

Джерело: 5 канал 

 

2. На виборах в Одесі дописали зайвих 20 тис. виборців

У протоколі Одеської міської виборчої комісії знайшли суттєву помилку при підбитті підсумків на виборах депутатів міськради та міського голови. Помилку виявила керівник аналітичного відділу Одеської обласної організації Комітету виборців України Анастасія Матвієнко. «Через виявлену експертом Одеського обласного КВУ помилку у протоколі Одеської міської виборчої комісії сьогодні, 30 жовтня, члени ТВК змушені були перевіряти свій протокол про встановлення результатів виборів до міськради та міського голови», – повідомила вона.

Джерело: Зік.юа

 

3. Порошенко збільшив свої статки

Статки представників першої десятки найбагатших людей України значно скоротилися, однак це не стосується президента Петра Порошенка, який став багатшим. Про це свідчить рейтинг топ-100 найбагатших українців журналу “Новое время”, опублікований у четвер.
Джерело: Експрес.юа

 

4. На Київщині продовжують горіти торфовища

У 6 районах Київської обл. продовжують тліти 12 вогнищ загоряння на майже 50 га торфовищ. Про це повідомляє Київське обласне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій. Найбільша площа пожеж навколо села Бабинці Бородянського району – там тліє 14,4 га.

Джерело: Канал 112

 

5.      Поліція підтвердила, що Тимошенко їздила на краденому “Мерседесі” Януковича

У поліції підтвердили, що броньований Mercedes, на якому Юлія Тимошенко приїжджала на Євромайдан, перебуває у розшуку. Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на відповідь управління патрульнолї служби, опублікованої в групі “Євромайдан” у Facebook.

Джерело: Еспресо.юа

 

 

 

 

 

0 Комментариев