Повідомили, коли планують здати в експлуатацію луцьку школу № 27

news

Луцьку школу № 27 планують здати в експлуатацію першого вересня цього року. Про це йшлося на нараді за участю голів обласних – держадміністрації  та ради, – повідомляє ВРД НСТКУ.

 

Зараз довгобуд – на балансі управління капітального будівництва облдержадміністрації, розповів виконувач повноважень  Луцької міськради Григорій Пустовіт. Усі роботи у будівлі  навчального закладу майже завершені. На часі – закупівля меблів і обладнання. 

«Зараз оголошуються тендери на закупівлю обладнання, після того, як це буде зроблено, школа буде передана нашому місту, коли буде передана, ми включимося, але фактично ми вже в процесі, спільно з управлінням освіти ОДА, УКБ контролюємо процес завершення будівництва. Буде сучасна школа, узгоджуємо купівлю обладнання. Незабаром буде призначений директор, підбираємо вчителів, управління освіти міське з’ясовує, хто з батьків готовий  написати заяву, розраховуємо,  що 1 вересня школа відкриється», – розповів виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт.

Зводити   луцьку школу №27 почали 2011 року. Ввести її в експлуатацію планують без  спортивної зали. Зі слів Григорія Пустовіта, уроки фізкультури триватимуть у пристосованих гральних кімнатах  і басейні.  Приміщення ж для занять спортом  добудують.  На це потрібно від 30 до 50 мільйонів гривень.

0 Комментариев