“Пенсіонерам треба заборонити голосувати. Долю країни має вирішувати молодь” – командир полку “Київ”

news

Повідомляє gazeta.ua

Під час віче проводити мітинги з критикою влади не на часі, й зіграє на руку ворогу. Про це в коментарі Gazeta.ua заявив командир підрозділу МВС – полк “Київ” Богдан Войцеховський. До підрозділу входять батальйони “Київ-1”, “Київ-2”, “Золоті ворота”, “Свята Марія” й “Січ”. На віче на Майдані 22 листопада він з полком охороняв громадський порядок.

“Такі мітинги проводити не правильно саме зараз. Якщо внутрішню ситуацію в країні розхитають це на руку лише нашим ворогам. Два роки тому все починалось із студентського руху форпосту змін. А зараз на Майдані переважно пенсіонери. Я б їм взагалі заборонив голосувати. Вони вже своє життя прокомпостували. А зараз молодь через них страждає”, – Вважає Войцеховський.

Командир полку “Київ” переконаний, що весь той жах, який країна пережила після втечі Януковича, й переживає досі на Донбасі не на марне.

“Це кровопускання було нам потрібне, щоб відчути себе нацією. Ми на стільки звикли жити в маленькій помийниці. Там трішки вкрав, там з’їв. А тут нас раптом трусонуло. Після такої тряски мають вийти вперед молоді, змінювати країну”, – сказав він.

Військовий зауважив, що зміни в країні відбулися, бо в людей змінилося мислення. Але головним недоліком Войцеховський вважає корупцію в судах.

“Ніколи до Революції Гідності не бачив людей такими згуртованими. Все життя служив на держслужбі. Був пов’язаний із системою. Під час Помаранчевої революції, зізнаюсь, тільки й чекав на розгін того Майдану. Але, Слава Богу, що тоді в Даниловича вистачило розуму якось все пропетляти. Бо війна могла початися ще тоді. Революція гідності мною і моїми колегами сприймалась по-іншому. Ми розуміли, що відбувається. Офіцери були обурені подіями в Києві, діями влади. Якби армії дали команду сумніваюсь, що хтось пішов би проти людей. Ми були за народ. Приходили сюди “на роботу”. Щось записували, фотографували. Але нам було байдуже. Тут були мої друзі з “Афганської сотні”. Просто мені не подобається, коли мною командують люди, які носять зірки не на погонах, а у вигляді татуювання на ключицях”, – підкреслив Богдан Войцеховський.

0 Комментариев