На Волині змагались освітяни

news
 Понад 200 освітян – 27 команд з різних закладів освіти Волині, а також команда педагогів з Попаснянського району Луганської області взяли участь в обласних туристських змаганнях
серед працівників освіти, організовані обласним Центром туризму, спорту та екскурсій за сприяння управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації, обласної організації профспілки працівників освіти і науки та відділу освіти Старовижівської райдержадмінстрації.
Z Vchuteliv 61
Z Vchuteliv 63
Z Vchuteliv 68
Z Vchuteliv 64
    Це традиційні змагання, які щороку відбуваються на теренах нашої області. І цього року місцем дислокації освітян-туристів став мальовничий куточок Волині – озеро Глухівське Старовижівського району.
Z Vchuteliv 3
  Щиро привітали учасників змагань начальник управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Людмила Плахотна, голова Волинської обласної організації профспілки працівників освіти і науки Василь Грановський, голова Старовижівської райдержадміністрації Анатолій Бринчук, голова Старовижівської районної ради Юрій Кудацький, начальник відділу освіти, молоді та спорту Старовижівської райдержадміністрації Валентина Яриніч та директор Центру туризму, спорту та екскурсій Леонід Толстіхін.
Z Vchuteliv 62
Z Vchuteliv 65
Z Vchuteliv 58
Z Vchuteliv 59
Z Vchuteliv 69
    Впродовж трьох днів – з 14 по 16 вересня 2018 року вирувало свято туризму, спорту та здорового способу життя. Учасники змагались у трьох групах: серед працівників управлінь та відділів освіти, серед педагогів обласних, вищих та професійно-технічних закладів освіти та збірні команди вчителів міст, районів та об’єднаних територіальних громад.
Z Vchuteliv 1
     Три дні команди змагались у туристських навичках та майстерності на дистанціях з пішохідного водного, велосипедного туризму, демонстрували вміння орієнтуватись на місцевості, надавати першу медичну допомогу, облаштовувати свій побут та готувати їжу в природних умовах.
Z Vchuteliv 5
Z Vchuteliv 28
Z Vchuteliv 31
     В підсумку за результатами всіх видів змагань перемогу серед управлінців здобула команда відділу освіти Ратнівської райдержадміністрації, друге місце посіла команда управління освіти Ковельської міської ради і третіми фінішувати представники управління освіти, молоді та спорту Володимир-Волинської міської ради.
   В своїй групі лідерами стала команда Луцького педагогічного коледжу, а освітянам Старовижівського професійного ліцею вдалось випередити своїх колег з Шацького лісового коледжу імені В.Сулька.
Z Vchuteliv 8
Z Vchuteliv 11
Z Vchuteliv 13
     Серед команд з числа педагогічних працівників закладів освіти області І місце здобула команда міста Луцька, які стали кращими на дистанціях зі спортивного орієнтування та комбінованій естафеті з велосипедного та водного туризму, ІІ місце посіли освітяни Старовижівського району, в активі яких перемога на туристській «Смузі перешкод», а замкнули трійку лідерів педагоги Камінь-Каширського району.
Z Vchuteliv 15
Z Vchuteliv 17
   Z Vchuteliv 20
  Крім змагальної частини, приємними спогадами залишаться вечори туристської самодіяльності, де колективи показували свою вокальну та художню майстерність, почуття гумору та відданість туристській справі, поєднуючи її в своїй педагогічній діяльності.
0 Комментариев