Футболісти «Волині» зіграли товариський матч з фанами клубу

news

Паузу між поєдинками чемпіонату України ФК «Волинь» провів з користю. Луцька команда запросила на товариський матч своїх вболівальників.

Через перенесення зустрічі із «Краматорськом» в графіку волинян з’явилася пауза. Перерву луцька команда заповнила не тільки тренуваннями, але й організувала товариську гру зі своїми відданими фанатами. Вболівальники отримали унікальну можливість не тільки неформально поспілкуватися з фаворитами, а й позмагатися у вправності на футбольному полі.

Склад команди вболівальників підсилив Арсеній Коркодим, котрий стояв на воротах, а також один із тренерів команди – Тарас Михалик. Гра видалася цікавою. Вже до кінця першого тайму на полі за команду фан-сектору виступали всі «заявлені» на матч гравці.

У другому таймі до коллективу фанів приєднався і капітан луцької команди – Віталій Неділько. Спільними зусиллями та не без допомоги досвідчених гравців, суперники «Волині» декілька разів змогли здолати оборону підопічних Альберта Шахова. Максим Войтіховський тричі пропустив м’яч. Однак в результаті перемогли футболісти – 3:6.

Загалом, вся гра відзначилася позитивною атмосферою. І футболісти, і вболівальники отримали масу задоволення.

Наступний матч волиняни проведуть проти житомирського «Полісся» 2 жовтня. За анонсом поєдинку та результатами гри слідкуйте на порталі Metaratings

Автор статті: Сергій Ленкін