Дівчина депутата Луцькради продала муніципалам відеокамери вище ринкової ціни

news

Департамент муніципальної варти Луцької міської ради купив у журналістки, дівчини депутата міськради камери вище ринкової ціни.

Договір уклали 27 жовтня 2017 року.

Відповідно до цього договору департамент муніципальної варти Луцькради купує у фізичної особи-підприємця Наталки Воскресенської відеокамери «GoPro HERO4 Session». В описі закупівлі йдеться про 6 штук камер. Департамент муніципальної варти сплачує для ФОПа 60 тисяч гривень. Отож, одна камера виходить 10 тисяч гривень, у той час коли ринкова ціна коливається від 6 до 8 тисяч гривень.

 

Зокрема, менеджер «Фокстроту» сьогодні, 5 листопада, повідомив інформаційному порталу «Волинь.info», шо така відеокамера коштує 6 тисяч гривень. На «Розетці» та ж ціна, однак там камери закінчилися на цей момент. В магазині «Moyo» менеджер по телефону відповів, що вартість такої камери буде 8 тисяч гривень.

Наталка Воскресенська перебуває у стосунках із депутатом Луцькради Миколою Яручиком, зокрема, про пару неодноразово писали у ЗМІ, їх бачили на різноманітних заходах разом і навіть у соцмережах Наталка та Микола цього не приховують.

Депутат Микола Яручик є співзасновником ТзОВ «Апельсин», – фірми, яка займається оптовою торгівлею, офісною технікою, обладнанням й комп’ютерним устаткуванням.

Микола Яручик в коментарі пояснив, що гордий за свою дівчину, що вона робить успіхи, а товар дешевше навряд би вдалося придбати:

«Відомо, що моя дівчина підприємець і серед її клієнтів дуже багато потужних організацій хороших у місті Луцьку. Кожен підприємець має право ставити ціну за якою хоче продавати. Для підприємця чим дорожче, тим краще, тому вона молодець, я горджуся, що досягла певних успіхів. Бо такого поняття, як «завищені ціни» апріорі для підприємця не існує: сновне правило підприємця – це заробити кошти. Не факт, що їх за 6 тисяч можна було купити, бо частенько інтернет-сайти ставлять спеціально занижену ціну, а в наявності їх немає, щоб привабити клієнта і запропонувати купити аналогічне за дорожчу ціну. Це комерційні ігри. Департамент купував раніше, а все залежить від курсу долара, наявності товару на складі чи товар завезений контрабандою чи офіційно в Україну».

Зауважимо, що Наталка Воскресенська зареєстрована як ФОП 9 вересня 2016 року і уже 5 жовтня стала продавати комп’ютерну та іншу техніку різним структурам, як от Військова частина 1141 Національної гвардії України, Відділ освіти, молоді та з питань фізичної культури і спорту Луцької райдержадміністрації, Луцький ЦНАП тощо.

Мар’яна МЕТЕЛЬСЬКА

Використання цього матеріалу без дозволу редакції інформаційного порталу «Волинь.info» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних мереж). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну пошту: newsvolyn.info@gmail.com

2 Комментарии