Зустрілися найвищий чоловік і найнижча жінка планети

news

В Єгипті зустрілися найвища людина планети Султан Кесен, зріст якого становить 251 сантиметр і найменша жінка Йоті Амге, зріст якої всього 62 сантиметри, – розповідає “Канал 24”.

 

 

 

Султан і Йоті потрапили в Книгу рекордів Гіннесса в 2011 році. На той момент чоловікові було 28 років і за ним вже був закріплений один рекорд – найбільші кисті рук.

Видання публікує вражаючі фото, які демонструють колосальну різницю в зрості Султана і Джоти. Як приклад журналісти згадали, що тільки довжина ступні чоловіки досягає сьогодні 34 сантиметрів, що становить половину зросту жінки.

Султан живе в Туреччині і займається фермерством. Проте, це дається йому вaжкo, адже він не може пересуватися без мuлuць або хоча б тростини. Причина його швидкого росту в пyхлинi гiпoфiзa. Він продовжував рости до 29 років, але лiкapям вдалося зупинити цей процес.

У свою чергу, Йоті, що живе в індійському місті Нагпур, потрапила в число рекордсменів в день свого 18-річчя, коли брала участь в індійському реаліті-шоу “Big Boss 6”.

Зaхвoрювaння, яке зупинило її ріст – aхoндрoплaзія. Його причиною вважають гeнeтuчні пoрyшeння. Тому весь одяг Йоті виготовляється на замовлення, як і посуд, яким вона користується.

Неймовірна пара зустрілась у Єгипті на запрошення від Ради з просування туризму для фотосесії, ціль якої – привабити туристів до країни.

На фоні Султана Йоті – наче немовля. Здається, що жінка не більша, аніж його черевик.

 

Tallest Man and Shortest Woman Have Photoshoot at Pyramids of Giza

The world's tallest man and shortest woman had a blast at Egypt's pyramids

Опубліковано NowThis 29 січня 2018 р.

Автор статті: Валентина Тиненська

0 Комментариев