Золотий ланцюжок для найстильніших: модні тренди 2023

news

Витончені прикраси та дорогі аксесуари здатні кардинально змінити образ, розставляючи акценти у потрібних місцях. Жінки із задоволенням використовують для цього стильні сумочки та ремені, оригінальні капелюшки та, звичайно ж, красиві прикраси: каблучки, сережки, браслети та ланцюжки. Про останні поговоримо докладніше.

Якщо вам потрібний новий стильний ланцюжок у Києві – його легко придбати в будь-якому ювелірному салоні, а якщо не хочеться витрачати час на походи магазинами, замовити в інтернеті. Але, щоб обрана прикраса була модною і стильною, важливо дотримуватися актуальних трендів. В ювелірній галузі, на щастя, вони змінюються не так часто, як у модній індустрії, тому стильний золотий ланцюг стане гарною інвестицією на кілька років.

LZ1m_9WpHDtAxdgaHQKS8VWlAeGTnXpa-7rkEcwWxz0JYCsHl8B8-vtHkGTfmTlNvr7W0CEqVx5ABcS7xtv6bgZyDDe2K4HRelRbQp1uGeFL38Q7PYp0rUDmT1CpQKQ7qH4NYhour0FrHck6FNTgD2A

Що вибрати та як носити

У 2023 році моноприкраси втратили свою популярність і на перший план вийшла багатошаровість. Цей тренд стосується як одягу, так і прикрас, тому браслети та ланцюжки цього сезону прийнято одягати по кілька штук відразу.

Серед безлічі варіантів плетінь, запропонованих ювелірами, лідируючі позиції цього року займають:

  • якірне – витончене і виразне за рахунок поєднання подовженої форми ланок та мінімальної товщини використаного дроту;
  • бісмарк — незмінний тренд кількох останніх років, міцний і водночас елегантний.

З матеріалів сьогодні на перший план виходить біле золото та двоколірні моделі ланцюжків: магазини пропонують великий асортимент таких прикрас.

Масивні ланцюги – тренд сезону

Великі прикраси у стилі 90-х знову вибилися у лідери, і така тенденція точно збережеться протягом року. Носити товсті якірні ланцюги можна під різні елементи гардеробу: від футболки з джинсами, до вечірньої сукні. Стилісти рекомендують поєднувати такі прикраси з ніжними шовковими блузками або носити поверх практичної водолазки: чорної, коричневої чи білої.

Для вечірнього образу вибирайте маленьку чорну сукню з максимально відкритим декольте, а надто відвертий виріз заповніть масивним ланцюжком або різноплановими моделями прикрас.

Мінімалістичний стиль

Дівчатам, які не сприймають навмисне величезні і масивні прикраси, не варто переживати: стиль мінімалізм все ще актуальний. Красивий ажурний ланцюжок або модель, ланки якої нагадують милі серця, стане прикрасою будь-якого образу. За бажання такий ланцюжок можна доповнити красивою, але не надто химерною підвіскою.

Форми кулонів

Тут простежується ще один тренд сезону – великі підвіски навіть на тонкому елегантному ланцюжку. У моді сьогодні кулони геометричної форми, а також прикраси із природними мотивами. Вибирайте підвіски у вигляді:

  • квітів;
  • птахів;
  • листочків;
  • мотивів, що належать до давньої міфології;
  • циліндрів;
  • кубиків;
  • куль.

Все це може бути прикрашене перлами або інкрустовано камінням. При цьому важливо, щоб прикраса була масивною, тому ланцюжок необхідно вибрати так, щоб при всій своїй елегантності вона була здатна витримати потрібну вагу.

Цікаво пограти на контрасті та поєднанні металів різного кольору, поєднуючи в образі прикраси з білого, жовтого та рожевого золота. Відповідно до сучасних модних трендів, поєднувати можна й різні матеріали, наприклад, золото зі сріблом.

0 Комментариев