Золото, срібло та бронза: Збірку нагород привезли з міжнародних змагань юні волиняни

news

Молодь та учні з Волині уже повернулися додому з Литви і не з пустими руками, а привезли нагороди.

Завершились Міжнародні змагання з туризму серед учнів та молоді “Кубок Жигунас 2023”, які відбувалися 12 – 14 травня поблизу Вільнюса.

Всі учасники викладалися на максимум і доклали максимум зусиль, аби гідно представити Волинь на міжнародному рівні.

Отож, трішки про досягнення волинян: в особистому заліку на смузі перешкод Луппов Арсеній та Черняк Юрій посіли 3 місце, а Казакова Дарина виборола 1 місце.

На змаганнях з нічного орієнтування серед дітей призерами були Булік Анна та Кислюк  Максим, які посіли 3 місце, Бортник Андрій зайняв 2 місце, а переможне перше місце зайняла  Галайчук Софія. 

Серед дорослих чудово виступили  наші спортсмени та тренери:  Бурда Інга – 3 місце, Черняк Юрій – 2 місце, а перемогли в групі Мельник Анна, Зінчук Ірина та Оришко Олександр.

Впродовж двох днів змагалася 41 команда: з України, Литви та Латвії.

Читайте також У Луцьку відбудеться щорічний традиційний Lutsfoodfest: НЕЗЛАМНИЙ

Серед найменших учасників в групі D маємо срібні та бронзові нагороди, у групі C – 1 та 3 місце і серед найстарших команда здобула 3 місце.

Отож, без зайвої скромності можна сказати, що Волинь була представлена та виступила гідно.

Проте не змаганнями одними. Звісно ж, потрапивши в нову країну хочеться побачити усі цікаві місця, тому у нас були і екскурсії. 

Спочатку ми завітали у столицю – Вільнюс, іншого дня прогулялися Трокайським замком та Схилом ангелів. Окрім знайомства з новою країною наша поїздка була сповнена і знайомствами з однолітками та однодумцями з різних країн та радісними зустрічами з давніми литовськими друзями. 

Ця поїздка була більше, ніж просто поїздкою на змагання. За цей час діти здружилися, стали командою, стали трішки самостійнішими та набралися нового досвіду. А ще, ми весь час відчували тепло та підтримку від литовського народу, який гостинно нас прийняв. 

Отож, ми дякуємо усім, хто долучився до організації та проведення цих змагань та мандрівки.

Задоволені повертаємось додому та попереджаємо, що найближчим часом ваша стрічка майорітиме світлинами з нашої поїздки” – розповідають в Волинському національно-патріотичному центрі.

Читайте також Секрет флористів: бузок буде залишатися свіжим протягом багатьох днів

За інформацією: Волинського центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства 

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев