Знайти підробіток за 5 хвилин лучанам допомагає Кабанчик

news

Всеукраїнський онлайн-сервіс на замовлення послуг Kabanchik.ua, доступний жителям Луцька з 2015 року, привернув вже кілька сотень городян, яких цікавить робота у вигляді виконання разових завдань з фіксованою оплатою. Також сервіс зацікавив мешканців міста, які замовляють послуги. «Замовникам доступний швидкий і безпечний пошук виконавців, виконавцям – легкий пошук підробітку. Тому ми спостерігаємо стабільне зростання інтересу до нашого проекту», – зазначив керівник сервісу Роман Кірігетов.

Використовувати сайт зручно і економно

Kabanchik.ua – ресурс, який об’єднує людей, які бажають замовляти якісні та недорогі послуги, а також фахівців, готових працювати на цих умовах. Для замовників сервіс забезпечує відсутність переплат. Виконавці переважно цінують ресурс як місце для зручного пошуку підробітку, заснованої на виконанні разових завдань.

За кілька місяців роботи сервісу в Луцьку намітився неофіційний рейтинг популярних послуг. Зокрема, великий попит є на будівельні роботи – послуги зі зведення об’єктів, зовнішньої і внутрішньої обробки. За даними адміністрації сервісу, залучення приватних виконавців замість будівельних компаній дозволяє заощадити близько 30% на оплаті, без втрати якості послуг.

Можливості для кожного

Роман Кірігетов підкреслює, що проект націлений на залучення максимально великої кількості фахівців у різних сферах. Після оновлення сайту на початку 2016 року кількість категорій послуг збільшилася в рази. Жителі Волині тепер мають можливість замовляти як прості побутові послуги, так і знаходити «вузьких» спеціалістів – наприклад, репетиторів, юристів або розробників сайтів.

Представники сервісу відзначають, що можливість пошуку підробітку через сайт є для кожного, незалежно від кваліфікації і стажу. Так, популярною підробітком для студентів є роздача листівок – цю ефективну рекламу замовляють власники малого та середнього бізнесу, при цьому робота проста і досить добре оплачувана.

Одним з головних переваг Кабанчика його розробники називають безпеку. Замовник може сам вибирати перевіреного виконавця за відгуками. В цілому сервіс досить активно розвиває ринок послуг Луцька, активізуючи попит на досвідчених помічників для вирішення різних завдань.

Автор статті: ВолиньІнфо

0 Комментариев