Жорсткий чи м’який матрац: що корисніше та зручніше?

news

Хороший матрац – одне з обов’язкових придбань, від якого залежить повноцінний відпочинок. Інакше не уникнути проблем із хребтом, що позначиться на загальному самопочутті та суттєво погіршить якість життя. Головне правильно підібрати потрібну модель. І ключовий критерій – параметри жорсткості.

ортопедичний матрац

Порівняння характеристик ортопедичних матраців

Щоб покупка не розчарувала, варто оцінити асортимент, який пропонує інтернет-магазин матраців Matrotop https://matrotop.com.ua/, а також представлені розробки провідних брендів. Усі види виробів, доступних у продажу, можна поділити на три основні групи:

  • Жорсткі. Рекомендовані за наявності проблем з опорно-руховим апаратом, через які необхідно спати на матрацах підвищеної жорсткості. Як наповнювач може використовуватися кокосове волокно або інші натуральні матеріали. Ця серія не підходить для дітей та людей похилого віку, а також тим, хто має низьку вагу.
  • Середньо-жорсткі. Універсальне рішення для власників стандартної комплекції. Вибір матеріалів, що використовуються у виробництві цього типу матраців, воістину безмежний. У більшості виробів використовується латекс, кокосова койра, пружинні блоки.
  • М’які. Відмінний варіант для школярів, а також усіх, хто воліє насолоджуватися комфортним сном, не відчуваючи жодного задоволення від відпочинку на твердій поверхні.

Детальна інформація про кожен виріб вказана в описі, що дозволить ознайомитися з переліком матеріалів, параметрами жорсткості, а також базовими рекомендаціями виробника. Порівняння цих характеристик допоможе зробити остаточний вибір та прийняти рішення про покупку.

Купівля матраца: важливі рекомендації

Щоб покупка виправдала очікування та протягом тривалого часу служила власнику, корисно враховувати такі нюанси:

  • Максимальна вага на одне спальне місце вказана не випадково – це результат розрахунків, який базується на особливостях використовуваних матеріалів. І перевищувати його неприпустимо, інакше на поверхні через короткий час виникають западини.
  • Матрац має бути якісним, тому економія в цьому питанні недоцільна, адже йдеться про здоров’я.
  • Купівля б/в виробів неприпустима – це марна трата грошей, яка може погіршити проблему.

А якщо з вибором моделі виникнуть складності, варто звернутися за допомогою до професіоналів: і досвідчені консультанти інтернет-магазину Divaso детально розкажуть про особливості матеріалів, що використовуються, і запропонують оптимальне поєднання ціни та якості.

0 Комментариев