Збільшили кількість квитків на Євробачення 2017

news
Кільість квитків на Євробачення збільшили. Тепер глядацька зала пісенного конкурсу зможе прийняти 9700 глядачів, що майже на дві тисячі більше, ніж раніше.
Про це інформують організатори.
“Більше всього місць додалося до фан-зони Євробачення, квитки до якої розкуповують в першу чергу. До речі, вони знову з’являться в продажу 3 травня. І користуючись нагодою, хочу закликати всіх купувати виключно у офіційного оператора Concert.ua”, — зазначив менеджер з продажу квитків дирекції Євробачення-2017 Дмитро Прикордонний.
Унікальність Євробачення-2017 потребувала нових рішень, частина з яких втілюється вперше. Тому в ході виробництва шоу виникла необхідність адаптації залу. Така адаптація потребувала зміни розташування деяких рядів глядацької зали, в результаті чого змінилися оглядові можливості певних місць.
“Ми розробили механізм обміну квитків, який дозолить задовольнити кожного покупця. Головною умовою мовника-організатора була заміна місць на рівноцінні. І всі такі місця є в наявності й заброньовані нами для заміни”, — прокоментував власник Concert.ua Дмитро Феліксов.

Автор статті: Анастасія Руснак

0 Комментариев