Засудили лучанина, який по-звірячому убив свою співмешканку

news

11 років позбавлення волі отримав лучанин, який, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, по-звірячому вбив свою співмешканку на вулиці Черняхівського. Чоловік наніс жінці удари ножем в груди, а також бив бідолашну по голові. Про це йдеться у вироку Луцького міськрайонного суду Волинської області від 23 травня, – повідомляє ІА Волинські новини.

 

Нагадаємо, 19 березня 2017 року у квартирі луцької 5-поверхівки знайшли тіло вбитої жінки: сусіди забили на сполох, коли почули з-за дверей трупний запах. Згодом про підозру у вчиненні цього злочину повідомлено 51-річному співмешканцю потерпілої.

Як вдалося встановити під час судового засідання, обвинувачний з 12 на 13 березня, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, під час сварки зі своєю співмешканкою, яка виникла на ґрунті особистих неприязних відносин, керуючись метою умисного протиправного заподіяння смерті останній, умисно наніс їй два удари господарським ножем в ділянку грудної клітки, заподіявши тілесні ушкодження у вигляді проникаючих колото-різаних поранень грудної клітки зліва з пошкодженням восьмого ребра, без пошкодження легені.

Так, продовжуючи свій злочинний умисел, чоловік умисно наніс по голові останньої шість ударів тупим твердим предметом з обмеженою контактуючою поверхнею, чим спричинив тілесні ушкодження у вигляді шести забійних ран волосистої ділянки голови, крововиливів на внутрішній поверхні м’яких тканин голови в проекції ран на шкірі, трьох вдавлених зламів кісток склепіння черепа, забоїв-розмізження головного мозку.

Згідно висновку судово-медичної експертизи, виявлені у потерпілої тілесні ушкодження у вигляді проникаючих колото-різаних ран грудної клітки, вдавлених зламів кісток склепіння черепа, стосовно живих осіб, відносяться до категорії тяжких тілесних ушкоджень, як небезпечних для життя в момент спричинення, а причиною смерті жінки є відкрита черепно-мозкова травма, яка супроводжувалась вдавленими зламами кісток склепіння черепа та забоєм головного мозку.

Допитаний у судовому засіданні обвинувачений свою вину не визнав, розповівши що 12 березня ввечері повернувся з роботи додому. Його співмешканка теж знаходилась вдома, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння. Повечерявши з останньою та випивши спиртного, він пішов спати. Через деякий час прокинувся від того, що жінка наносила йому ножем тілесні ушкодження, зокрема різала руки. В зв’язку з цим, каже обвинувачений, він схопив її та відкинув, після чого вона втекла, а він далі ліг спати.

Він пригадав, що згодом знову прокинувся, оскільки жінка накинула на його шию мотузку та душила, тож з метою самозахисту він підняв ломик, який лежав поблизу дивану та декілька разів махнув позаду себе в сторону потерпілої, після чого остання послабила мотузку і він вивільнився. Також чоловік ствердив, що ніяких явних тілесних ушкоджень на тілі своєї співмешканки не бачив. Після цього він покинув приміщення квартири, а коли через незначний проміжок часу повернувся, то квартира була закрита зсередини. Тож, він вважав, що його дії слід кваліфікувати як перевищення меж необхідної оборони.

Однак, незважаючи на невизнання вини в умисному вбивстві, винність чоловіка підтверджується зібраними на досудовому слідстві та дослідженими безпосередньо в ході судового розгляду доказами.

Відтак, суд визнав його винним та призначив покарання у виді 11 років позбавлення волі.

Автор статті: Валентина Тиненська

0 Комментариев