Захист прав засуджених осіб: на Волині проведено правопросвітницький захід

news

Для осіб, які перебувають на обліку у Рожищенському районному секторі Центру пробації у Волинській області 9 листопада 2021 року проведено правопросвітницький захід на тему: «Захист прав засуджених осіб».

Провели його юристка Рожищенського бюро правової допомоги Олена Бубнюк спільно з т.в.о. начальника Луцького районного сектору № 3 філії Державної установи «Центр пробації» підполковником внутрішньої служби Михайлом Касянчуком.

Особи, засуджені до покарання у вигляді позбавлення волі, тримання в дисциплінарному батальйоні військовослужбовців або обмеження волі, мають право на всі види безоплатної вторинної правової допомоги, а саме здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами, складення документів процесуального характеру», – зазначила Олена Бубнюк.

Клієнти пробації отримали правові консультації під час роботи консультаційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги з питань усунення перешкод у користуванні житловим приміщенням та порядку розірвання шлюбу, а також висловили свої думки щодо тематики наступних профілактично-виховних заходів.

Нагадаємо, з метою покращення рівня правової обізнаності осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі та які перебувають на обліку ДУ «Центр пробації», у межах виконання меморандуму про співпрацю,  центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги забезпечують діяльність  консультаційних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги, які діють на базі районних відділів та секторів філії ДУ «Центр пробації» у Волинській області.

Юристи надають індивідуальні консультації та роз’яснення з правових питань, проводять інформаційно-правопросвітницькі заходи, які сприяють поінформованості засуджених осіб щодо законного вирішення їх повсякденних правових проблем.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев