Захворюваність на грип та ГРВІ перевищила епідемічний поріг

news

За минулий тиждень захворіли на грип та ГРВІ  понад 212 тисяч людей. Це на 6,5% більше епідемічного порогу.

Найбільше хворіють в  Івано-Франківській, Чернівецькій, Житомирській, Закарпатській, Миколаївській, Чернігівській, Хмельницькій, Сумській, Волинській, Херсонській та Київській областях. Все ще не пізно вакцинуватись від грипу, щоб отримати захист від хвороби і тяжких ускладнень.

ТИЖДЕНЬ 5/2019 (28.01-3.02.2019)

  • Показник захворюваності на грип та ГРВІ становить 552,3 на 100 тисяч населення, що на 6,5 % більше епідемічного порогу по Україні. Епідемії грипу немає.
  • Протягом звітного тижня на грип та ГРВІ захворіли 212 619 людей, із них 62,6% діти віком до 17 років. З початку сезону захворюваності (з жовтня 2018 року) перехворіли 8,3 % українців.
  • 2 людей померло від грипу. З початку епідемічного сезону зареєстровано 30 летальних випадків.
  • Досліджено 153 зразків матеріалів від пацієнтів із підозрою на грип, в 55 випадках визначено РНК вірусів грипу типу А.
  • В Україні спостерігається низька інтенсивність епідемічної активності грипу і ГРВІ та регіональне географічне поширення.
  • Вакциновано 862 людей. З початку епідемічного сезону проти грипу вакциновано 0,4% від загальної кількості населення країни.

ДОВІДКА: Грип — це гостре респіраторне захворювання, спричинене вірусом. Легко передається від людини до людини переважно через кашель, чхання або ж близький контакт. Будь-хто у будь-якому віці може захворіти на грип.

0 Комментариев