Загального карантину на Волині не буде

news

На Волині поки що не вводитимуть карантин. Про це стало відомо 25 січня під час оперативної наради в облдержадміністрації. Пише VIP.

Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик зауважив, що цього тижня синоптики обіцяють змінну погоду «від плюса до мінуса», яка сприяє поширенню епідемії грипу. Утім, оскільки в області ситуація не критична, то загалом на Волині карантину не оголошуватимуть.

«Ми порадилися і дійшли до висновку, щоб надати право головам РДА, начальникам відповідних управлінь, міським головам повноваження самостійно приймати рішення про обмеження навчання в тому чи іншому місті або районі», – зазначив Гунчик.

Заступник голови облдержадміністрації Світлана Мишковець зазначила, що критичний стан – це коли хворіє 20 % дітей у навчальних закладах. Тоді й оголошують карантин. Наразі навчання обмежили лише в Луцьку, Ковелі і Нововолинську. Загалом же по області захворюваність на ГРВІ становить приблизно 10 %.

Очільника області зацікавило питання зарплат вчителів у тих школах, які закривають на карантин. За словами заступника начальника управління освіти і науки Людмили Плахотної, педагоги на час карантину отримують зарплату, адже заняття відпрацьовуватимуть. Гунчик попрохав звернути увагу, щоб не було звуження учбових програм і всі заняття належно відпрацювали.

0 Комментариев