За 600 км від Луцька на території білорусі облаштовують нову базу рф

news

У білорусі на аеродромі “Зябрівка” поруч з Гомелем російські війська розпочали облаштування своєї військової бази. сталося це після передачі білоруською владою аеродрому під повний контроль росії. На сьогодні на території уже розташований дивізіон “Іскандер-М” та дивізіон С-400 “Тріумф”.

Про це повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов на брифінгу:

білорусь передала під повний контроль росії аеродром “Зябрівка”, де на даний час тривають заходи з облаштування російської військової бази.

Крім того, за 60 км від Мінська проводяться підготовчі заходи та будівництво ангарів для прийому від російської сторони оперативно-тактичного ракетного комплексу “Іскандер М”.

На наступний місяць уже заплановані навчання російських військовослужбовців. активно ведеться вербування білорусів до війська.

Громов також відмітив, що силові структури росії та офіцери республіки білорусь на даний момент проводять роз’яснювальну роботу серед військових сил білорусі щодо необхідності в участі так званої “спецоперації” на території України, але у випадку потреби.

За підтримки Комітету державної безпеки РБ проводиться вербування колишніх військовослужбовців, насамперед, спецпризначення, льотного складу, для укладання контрактів з приватною військовою компанією “Ліга” для можливого залучення до бойових дій на території України”

– каже Громов.

Також за наявною інформацією, при підтримці комітета державної безпеки республіки білорусь, в країні проводиться вербування колишніх військовослужбовців, насамперед, спецпризначення та льотного складу, щодо укладання контрактів з приватною військовою компанією “Ліга” для можливого залучення до воєнних дій в Україні.

Враховуючи існуючий стан, подальшим ймовірним характером дій противника може бути продовження демонстраційних дій в південних районах брестської та гомельської областей, які межують з Україною, та ведення розвідки з метою вивчення та аналізу діяльності наших військ. Не виключається ймовірність діяльності диверсійно-розвідувальних груп противника у наближених до державного кордону районах – Рівненської, Волинської, Житомирської та Київської областей. Зберігається висока ймовірність проведення провокацій спецслужбами російської федерації на білоруських об’єктах з подальшим звинуваченням України,

– констатував Громов.

Однак можливість самостійного, окремого від російських військ, нападу білоруських військових на Україну лишається низькою.

0 Комментариев