З міського бюджета Луцька виділять понад двадцять три мільйони гривень на зимовий одяг та взуття для ЗСУ

news

Зимовий одяг та взуття будуть замовляти у луцьких виробників, щоб підтримати місцевий бізнес та отримати податки назад у міську скарбницю. 

Міський голова Луцька, Ігор Поліщук наголосив, що одним з основних моментів внесення змін до бюджету міської територіальної громади є виділення грошей на придбання військової форми та зимового взуття для наших захисників. 

Міська рада спільно з  Фондом Ігоря Палиці “Тільки разом” реалізовує проєкт з придбання 5 тисяч комплектів зимової форми та 5 тисяч пар взуття для військовослужбовців, які виконують завдання з охорони України від агресора.

“Ми виділяємо 17 000 000 грн на форму та 6 500 000 грн на закупівлю зимового взуття. Таку ж суму виділяє і Фонд Ігоря Палиці. Сьогодні, на превеликий жаль, є така потреба, адже наші військові у зимовий період мають почувати себе хоча б мінімально комфортно. Ми будемо купувати форму у нашого місцевого виробника (“Едельвіка”) і взуття у виробників, які працюють у місті, щоб підтримати їх, щоб люди мали робочі місця і податки йшли до нашого бюджету”,– зазначив Ігор Поліщук.

Голова правління Фонду Ігоря Палиці “Тільки разом” Катерина Шкльода розповіла, що форма складається з трьох елементів (куртка, штани, утеплена кофта і теплі берці).

Форма відповідає усім стандартам Збройних сил України. Ми сподіваємося, що цей вклад буде важливим у нашу Перемогу. Бо ми сьогодні – люди, які знаходяться в тилу, повинні подбати про наших захисників, які оберігають нашу країну”, – підсумувала Катерина Шкльода.

Міський голова Ігор Поліщук зазначив, що з питання розподілу цієї форми є співпраця безпосередньо з Генштабом.

Генштаб отримає цю форму, і ми будемо уже тоді разом визначати, на яку частину скільки форм передати. Наголошую, що це будуть військові частини, де служать найбільше лучан, найбільше волинян”- акцентував міський голова.

За інформацією: Луцької міської ради 

0 Комментариев