З маршрутками без встановлених валідаторів розірвуть договори на перевезення

news

Луцька міська рада повідомила на своєму сайті, що з перевізниками, які не дадуть дозвіл на встановлення валідаторів та не перейдуть на безготівкову форму оплати проїзду, договори на здійснення перевезень будуть розірвані і в майбутньому їх не допускатимуть до участі в конкурсах на здійснення перевезень.

1 листопада, у п’ятницю, перевізники проінформували населення Луцька, що перевезення на маршрутах 1,2,3,8,9,10,11,12,16,17,19,22,26а,32 буде припино з 11 листопада 2019 року. Перевізники аргументували це тим, що відмовляються встановлювати валідатори.

Луцькі чиновники вважають, що такі діє перевізників є актом шантажу лучан, у зв’язку з небажанням власників маршруток надавати дозвіл на встановлення валідаторів та переходити на безготівкову форму оплати проїзду.

Встановлення валідаторів та запровадження безготівкової форми оплати проїзду зробить ринок перевезень у Луцьку контрольованим та прозорим, а усі розрахунки у цій сфері – чіткими та зрозумілими. 

Більше того, після запровадження безготівкової форми оплати проїзду, стане чітко зрозумілою кількість пасажирів, які користуються громадським транспортом, та інша інформація, що дасть можливість чітко вирахувати економічно обґрунтований тариф на перевезення. Запровадження безготівкової форми оплати проїзду в майбутньому позбавить можливості власників автопідприємств шантажувати лучан та вимагати підвищення тарифу на основі необґрунтованих даних. Саме цього найбільше й бояться перевізники, й не бажаючи розкриття достовірної інформації про реальний економічно обґрунтований тариф на здійснення перевезень, розповсюджують панічні настрої та намагаються шантажувати лучан та наше місто. – Йдеться у повідомленні міської ради.

У зв’язку з вище зазначинеми подіями, Луцька міська рада повідомляє, що з перевізниками, які не дадуть дозвіл на встановлення валідаторів та не перейдуть на безготівкову форму оплати проїзду, договори на здійснення перевезень будуть розірвані і в майбутньому їх не допускатимуть до участі в конкурсах на здійснення перевезень.

На даний час розпочало перемовини із транспортними компаніями та перевізниками з інших міст. Станом на сьогодні, вже існує чітка домовленість з ними, що у разі розірвання договорів з місцевими перевізниками через небажання переходити на безготівкову форму оплати проїзду, вони замінять їх та здійснюватимуть пасажирські перевезення у нашому місті.

 

 

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев