З луцької бібілотеки забрали всі “книги-інтриги”

news

У Волинській обласній бібліотеці для юнацтва завершилася акція “Книга-інтрига”.

Про це повідомляють у прес-службі бібліотеки.

Нагадаємо, суть акції полягала в тому, що читачі мали змогу обміняти кілька прочитаних книг зі своєї бібліотеки на одну «книгу-інтригу». Всі «книги-інтриги» були загорнуті в однаковий непрозорий папір, і дізнатися, що ви обрали, можна було лише після того, як принесені вами книги було оформлено до фонду книгозбірні.

Як розповідали учасники акції на сторінці бібліотеки в соцмережі, серед «книг-інтриг» траплялися здебільшого твори сучасних авторів з Волині: Володимира Лиса, Жанни Куяви, Надії Гуменюк, Оршулі Фариняк тощо. А декому пощастило наосліп обрати примірники Ліни Костенко та Кузьми Скрябіна.

Завершилася акція «Книг-інтрига» у Навчально-виховному комплексі №9. Учні одного з четвертих класів були попереджені про візит працівників бібліотеки з «книгами-інтригами» й принесли взамін прочитані книги зі своїх домашніх бібліотек. А оскільки на третьому тижні акції «книг-інтриг» лишилося тільки 9, то «Автомайдан» міста Луцька зголосився допомогти й надав решту книг, аби вистачило всім учням.

Всього було 34 «книги-інтриги», після обміну яких фонд бібліотеки поповнився цікавими примірниками української та світової літератури. Поки відбувається пошук ресурсів для наступної акції «Книг-інтрига», читачів кличуть до  бібліотеки особисто оцінити нові надходження. До слова, деякі з книг з’явилися на полицях книгозбірні вперше, наприклад, «ДухLess» Сергія Минаєва, «Фантастиеские произведения» Герберта Уеллса, «Мануал до черепахи» Тетяни Савченко, «Вилла «Белый конь» Агати Крісті, «Тайны Марса» Грема Хенкока, «Екзекуції» Софії Стасюк, «Паранджа страха» Самії Шарифф тощо.

0 Комментариев