З Луцька до Києва запустили новелький двоповерховий потяг Skoda

news

«Укрзалізниця» запустила два модернізовані пасажирських потяги. Один із них курсуватиме на маршруті Київ-Луцьк.

Сьогодні за участі Міністра інфраструктури України Олександра Кубракова АТ «Укрзалізниця» (УЗ) запустила два модернізовані пасажирських потяги.
Як повідомили на фейсбук-сторінці Міністерства інфраструктури України, крім електропотяга Skoda, який запустили з Києва до Луцька, між Києвом та Білою Церквою запустили приміський електропотяг, який був оновлений в рамках проєкту Kyiv City Express.

Ми продовжуємо виконувати плани по оновленню рухомого складу, окреслені ще минулого року. Важливо сказати, що ці потяги були модернізовані на українському підприємстві – Київському електровагоноремонтному заводі «Укрзалізниці». Це означає пряму підтримку вітчизняної промисловості та економіки – тисячі збережених робочих місць та виплачені зарплати працівникам.

Варто зазначити, що оновлення відбувається з дотриманням принципів безбар’єрності та зручності для маломобільних груп населення. Вважаю, що якість сервісу та клієнтоорієнтованість «Укрзалізниці» починається саме з безбар’єрних рішень – від застосунку для купівлі квитків до комфорту матерів, які подорожують з дітьми

Упевнений, що саме такий підхід свідчить про системні якісні зміни пасажирських перевезень,

– прокоментував Олександр Кубраков, Міністр інфраструктури України.
Потяг Skoda, який сполучатиме Київ та Луцьк складається з 6 двоповерхових вагонів і має 636 місць. Потяг є інклюзивним та передбачає зручне перевезення пасажирів з дітьми та велосипедистів.
Він може перевозити близько 40 тис. пасажирів на місяць.
Луцьк у новинах на порталі UKR.net
0 Комментариев