Ющенко переконаний, що на Україну чатує нова революція

news

Колишній президент Віктор Ющенко заявив, що на Україну чекає нова революція. Про це він розповів в інтерв’ю виданню Gordon.

“Я вже відчуваю запах запалених шин. І повірте, це буде справжній третій Майдан, а не його імітація, яка днями відбувалася в центрі Києва”, – сказав Ющенко.
При цьому екс-президент порадив українцям підтримати прийдешні протести. “Якби унікальні пориви “помаранчевого Майдану” і Євромайдану перетворилися у справжній політичний рух, Україна зробила б крок вперед набагато ширший. Поки ж активістів, які потрапили у владу, стара згнила політична система практично поглинула”, – зазначив Ющенко.
Він додав, що Україна зараз проходить “стадію напіврозпаду країни”, і погодився з тим, що “післямайданна влада прогавила шанс зробити потужний ривок вперед”.
На його думку, країни Заходу не надають Києву належної підтримки. “Українська нація просить членства в НАТО. І що чує у відповідь? “Ще не на часі”. Це несерйозно. Я дуже розчарований сигналами, які ми отримуємо від Європи і США”, – резюмував Ющенко.
Нагадаємо: 20-21 лютого в Києві вшановували пам’ять загиблих два роки тому під час розстрілів на Майдані героїв Небесної сотні. Однак поминальну акцію деякі організації спробували використати у власних цілях. Праві організації на Майдані виставили наметовий табір, а одягнені в камуфляж люди 20 лютого зачинилися в актовій залі готелю “Козацький”.
Пізніше активісти вирішили залишитися ночувати на Майдані на знак протесту проти чинної влади. Майдан повністю очистили 26 лютого.
0 Комментариев