Юрій Бойко: фракція Опозиційного блоку не братиме участі в політичних розборках коаліції

news

Фракція Опозиційного блоку не братиме участі в політичних розборках коаліції. Про це заявив Голова парламентської фракції Опозиційного блоку Юрій Бойко в кулуарах Верховної Ради в середу, 17 лютого. Про це йдеться на сайті Опозиційного блоку.
«Коаліція найняла на роботу уряд, і, перш за все, коаліція повинна вирішувати кадрові питання з Кабміном. А вони хотіли нашими голосами прибрати уряд, знайти вихідців з Кайманових островів, за два дні видати їм українські паспорти і призначити їх міністрами. Так не буде. Нашими голосами кадрові питання вони вирішувати не будуть», — підкреслив Юрій Бойко.
За словами політика, в разі, якщо коаліція не в змозі приймати рішення, вона повинна припинити існування.
«Якщо коаліція не в змозі вирішити свої кадрові питання сама, значить, вона повинна де-факто і де-юре припинити своє існування, а фракції, які в неї входять, — вийти з коаліції, повинні відбутися нові вибори, повинна бути сформована нова коаліція, яка вже призначить новий уряд», — додав Юрій Бойко.
Він також підкреслив, що Опозиційний блок визнав роботу уряду незадовільною. «Це було нашим принциповим рішенням, тому що Кабмін дійсно працював погано. І чим яскравіше були виступи, тим гірше йшли справи в економіці. Деякі члени нашої фракції, в тому числі і я, проголосували емоційно, оскільки, я неодноразово виступав за відставку. Те, що ми вийшли із залу — це була наша усвідомлена позиція. Ми не хочемо брати участь в політичних розбірках всередині коаліції. Саме коаліція і Кабмін несуть спільну соціальну і економічну відповідальність за те, що відбувається в країні», — підсумував Юрій Бойко.

0 Комментариев