Юних лучан запрошують “посмакувати” науку під відкритим небом

news

Цікавий та пізнавальний захід у Луцьку для дітей та їхніх батьків.

Чи чули Ви про проєкт “Наукові Пікніки”? 

Чи любите Ви його так, як любимо його ми? 

Між іншим, наступного року у проєкта буде невеличкий ювілей – Науковим Пікнікам у Луцьку виповниться…10 років. 

Не дивлячись на усі виклики сьогодення, наші діти та молодь вчаться, здобувають знання, демонструють свої успіхи, здібності та таланти, стають винахідниками, патентують свої винаходи, обирають майбутню професію, волонтерять, прославляють нашу країну навіть за її межами … Це все відбувається тут і зараз, і допомогти їм у професійному самовизначенні та кращому усвідомленні себе та своїх талантів – наш обов’язок. А якщо робити це ще й дуже цікаво та захопливо – то тоді…це і є Наукові Пікніки. 

Тож…

16 вересня о 14.00 на Театральній площі відбудеться захопливе наукове дійство для наших дітей та молоді – Науковий Пікнік!

Читайте також: На Волині лісники знайшли мертвим зубра: перші висновки розслідування по вбивству червонокнижної тварини 

Бажаєте перевірити закони фізики й хімії, покерувати роботами, випробувати технічні новинки, обрати професію і навіть врятувати людину, тренуючись на манекені робити штучне дихання, або ж дати своє перше інтерв’ю – тоді мерщій на Пікніки! І це не єдине, що ви зможете тут побачити…

На Ваш смак та вибір різноманіття майстер-класів, воркшопів, практикумів, експериментів від науковців Волинський національний університет імені Лесі Українки, Луцький національний технічний університет, педагогів Центр позашкільної освіти Волинської обласної ради та Волинська обласна Мала академія наук. З Вами також Волинська обласна бібліотека для юнацтва, Творчий калейдоскоп, Головне управління ДСНС України у Волинській області, Музей науки і техніки та промислового дизайну та інші.

Особливий гість Наукових пікніків – Музей науки Малої академії наук України, які везуть до нас наукове шоу та майстерню ідей!

Для любителів історії і не тільки – новий квест ТУТ_луцько з Лесею, який проведуть фахівці Управління туризму та промоції міста Луцької міської ради. Найактивніші учасники отримають подарунки.

Захід організовано за підтримки Волинської обласної рада, Луцької міської ради, Управління освіти і науки Волинської ОДА, Фонду Ігоря Палиці “Тільки разoм” та Благодійного Фонду «Робимо добро дітям».

Подаруй собі корисне дозвілля, прийди “посмакувати” науку під відкритим небом!

Читайте також: У Володимирському районі чоловік впав у колодязь 

За інформацією: Департаменту молоді та спорту Луцької міської ради 

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев