Євробачення-2024: Україна з Alyona Alyona та Jerry Heil вже у першому півфіналі

news

Уже зовсім скоро, 7-го травня, стартує 68-й конкурс пісні Євробачення! Цього року він відбудеться у мальовничому місті Мальме на півдні Швеції.

Україна, як і завжди, не здає позицій і готова здобути перемогу. Наші талановиті співачки Alyona Alyona та Jerry Heil з піснею “Teresa & Maria” виступлять у першому півфіналі, який відбудеться 7 травня. Представниці України активно готуються та проводить перші репетиції.

Другий півфінал заплановано на 9 травня.

Найкращі учасники обох півфіналів, яких оберуть журі та глядачі, пройдуть до фіналу, який відбудеться 11 травня.

До фіналу автоматично потрапляють представники країн-засновників: Великої Британії, Іспанії, Франції, Італії та Німеччини.

Пряму трансляцію кожного етапу Євробачення-2024 можна буде подивитися о 22 годині в день проведення конкурсу.

Читайте також: Цікавий weekend: Олеський замок – що цікавого, вартість відвідування, графік роботи

Де транслюватимуть “Євробачення-2024”

Півфінали та грандіозний фінал “Євробачення-2024” можна буде подивитися на телеканалі “Суспільне Культура”. Також трансляція конкурсу відбуватиметься на сайті eurovision.ua, на YouTube “Євробачення Україна” та інших діджитал-платформах “Суспільного”.

Як відбуватиметься голосування?

Голосування розпочнеться після виконання останньої пісні та триватиме не більше 15-25 хвилин. Свої голоси єврофани зможуть віддати за допомогою застосунків для iOS, Android чи Windows.

Зокрема, через додатки зможуть голосувати і слухачі з тих країн, які не беруть участь у конкурсі.

Також проголосувати з країн, які не приймають участь у 2Євробаченні-2024″, можна через спеціальний сайт. Для цих глядачів голосування розпочнеться після закінчення трансляції другої генеральної репетиції обох півфіналів напередодні ввечері та завершиться на початку прямого ефіру.

Окрім того, слухачі з країн-учасниць зможуть віддати голоси по телефону або через СМС. Відповідні номери будуть оголошені безпосередньо під час ефіру.

У півфіналах мають змогу голосувати люди лише тих країн, які беруть участь у півфіналі, тобто в Україні можна віддати свої голоси тільки 7 травня.

Також у першому півфіналі можуть голосувати слухачі з Німеччини, Швеції, Великої Британії, а у другому – з Франції, Італії та Іспанії.

Проголосувати можна до 20 разів за представників тих країн, які стали вашими фаворитами.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев