єОздоровлення: хто з дітей має право отримати гроші на відпочинок

news

В Україні, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, був запущений експериментальний проєкт під назвою “єОздоровлення” для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

В Україні, у цьому літньому сезоні, сім’ї з дітьми мають можливість отримати фінансову допомогу для організації своєго відпочинку. Батьки матимуть можливість самостійно вибрати напрямок, куди поїхати зі своїми дітьми.

Про це повідомили в Міністерстві соціальної політики.

У школах Волині стартували канікули: де працюватимуть табори для дітей?

Хто отримає допомогу

Фінансову підтримку на оздоровлення може отримати один із батьків або опікуни, що перебувають на вихованні дитини з малозабезпеченої сім’ї.

При цьому дитина повинна належати до однієї з категрій:

  • дитина з інвалідністю (здатна до самообслуговування);
  • дитина з багатодітної сім’ї.

Державна підтримка надається дітям, які входять до визначених категорій та проживають на територіях, що були тимчасово окуповані, перебувають у зоні активних бойових дій або знаходяться на кордоні з РФ. Ці території включають Дніпровську, Донецьку, Запорізьку, Луганську, Миколаївську, Сумську, Харківську, Херсонську, Чернігівську та Київську області.

Для відпочинку та збору грибів та ягід відводять спеціальні місця: Що потрібно знати про заборону відвідування лісів на Волині

Одним з обов’язкових умов є реєстрація дитини на одній із зазначених територій.

Як оформити виплати

Зробити це можна шляхом використання мобільного додатку “Дія”, що надає державні послуги. Батькам, які мають право на отримання такої допомоги, будуть надсилатися повідомлення з відповідним повідомленням.

Після отримання повідомлення, необхідно оформити спеціальні картки для отримання фінансових коштів у розмірі п’яти прожиткових мінімумів для дітей у віці від 6 до 18 років. Ця сума становить 14 000 гривень.

Куди можна поїхати в Україні

Ці кошти можна використати для придбання туристичного пакету на оздоровлення або відпочинок на заході України, зокрема у наступних областях:

  • Львівській області;
  • Івано-Франківській області;
  • Закарпатській області;
  • Чернівецькій області;
  • Тернопільській області.
0 Комментариев