В Одесі готуються до пляжного сезону: на відпочиваючих чекають обмеження

news

Здавалося, про відпочинок на морі на українському узбережжі можна забути цього року. Проте Одеса готується приймати відпочиваючих.

Чорноморські пляжі в Одесі цього року зможуть працювати, але лише за виконання низки умов. Про це розповів заступник голови Одеської ОВА Роман Григоришин каже у коментарі для 7 канал Одеса.

Місцева влада Одещини разом з військовими випустять наказ для власників пляжів,

– заначив чиновник.

Згідно прописаних вимог до безпеки власники пляжів зможуть працювати влітку.

До початку червня дане питання, за словами Григоришина, буде врегульоване.

Постраждалих від війни дітей запрошують на безкоштовний відпочинок у Карпатах: хто та як може потрапити?

Крім того, в Одеській ОВА працюють над складанням картки безпечних локацій, які дозволять мешканцям провести вільний час, не наражаючи своє життя на ризик.

Власники деяких пляжів вже почали облаштовувати локації для відпочинку.

Зокрема, як передає місцеве видання «Думська», на 13-й станції вже з’явилися бонові загородження — підводні мережі, покликані оберігати пляжників від морських мін, які іноді прибиває до одеського узбережжя.

На Золотому березі (16-та Фонтану) встановили інформаційний стенд зі схемою пляжу, на якій присутня зона купання, відокремлена від моря боновим загородженням.

Проте, питання відпочинку поблизу Одеси, зокрема в Сергіївці, на Кароліно-Бугазі, в Затоці та інших курортах області обговорюватимуть на нараді в обласній військовій адміністрації найближчим часом.

В свою чергу в ОП “Південь” радять утриматися від походів на морське узбережжя через загрозу морських мін. За словами спікера Наталії Гуменюк, з початку року стало відомо про те, що щонайменше 20 морських мін детонували внаслідок контрольованого знищення або самі по собі.

Оздоровлення маленьких українців: Яка категорія дітей, має змогу оздоровитися, державним коштом

При цьому Гуменюк зазначила, що у разі вибуху морської міни на узбережжі вона несе небезпеку всьому, що знаходиться в межах 200 метрів. Під час вибуху у воді радіус ураження збільшується до кілометра.

А ось так виглядає початок пляжного сезону  на тлі табличок “Обережно міни” – відео у соціальних мережах та пабліках

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев