Яценюк вимагає покарати причетних до постачання електроенергії в Крим

news

Повідомляє gazeta.ua

Прем’єр Арсеній Яценюк сподівається, що Генпрокуратура притягне до відповідальності людей, причетних до підписання контракту на постачання електроенергії в Крим. Про це він сказав на позачерговому засіданні уряду у понеділок, повідомляє Українська правда.

“Нагадаю, що мною як прем’єром було призначене службове розслідування про підписання сумнозвісного контракту на постачання електроенергії до АРК. За його результатами, було встановлено, що контракт містив норму про постачання електроенергії не до Автономної республіки Крим, Україна, а до якогось незрозумілого “Кримського федерального округу” заявив Яценюк.

За його словами, матеріали розслідування зараз передані у Генпрокуратуру.

“Я сподіваюсь, що ГПУ завершить розслідування і притягне осіб, винних у підписанні, до відповідальності. Мною особисто було скеровано матеріали до правоохоронних органів”, – заявив прем’єр.

Нагадаємо, що контракт на імпорт російської електроенергії 28 грудня 2014 року підписав в.о. генерального директора ДП “Укрінтеренерго” Василь Андрієнко, який був призначений на цю посаду за декілька днів до підписання.

0 Комментариев