Ярош залишить “Правий сектор”

news

Дмитро Ярош заявив про вихід його команди з “Правого сектора” і має намір створити новий суспільно-політичний рух. Про це йдеться в його заяві на сайті організації. Інформує Корреспондент.net.

“Я разом з моєю командою виходжу з національно-визвольного руху “Правий сектор”. Ми ініціюємо створення нового суспільно-політичного руху, установчий з’їзд якого планується на лютий. Працюємо зараз над його розвитком, концепцією діяльності, програмними принципами”, – йдеться в заяві.

Він також повідомив про перспективу Добровольчого українського корпусу (ДУК): “він повинен рости і розвиватися далі, перейти на якісно новий рівень”. “Тому 5-й і 8-й батальйони ДУК і медичний батальйон “Госпітальєри” реорганізовуються в Добровольчу українську армію. Вона буде однією зі структур створюваного нами нового руху”, – пояснив ініціатор руху.

Ярош вважає, що наразі Правий сектор виконав свою місію. “Зараз настав час зосередитися на розвитку держави. Наш рух виріс, зміцнів і переходить на новий етап свого розвитку. Тепер ми хочемо постати не як вузькофункціональний, а як загальнонаціональний патріотичний рух, з метою об’єднати всіх патріотів України. (…) Нашою метою досі залишається побудова УССД (Української самостійної соборної держави). Наше завдання – двоєдине: зберегти існуючу державу як плацдарм для отримання національної державності і провести в ній революційні зміни, які забезпечать українському народу свободу, справедливість і добробут”, – наголосив він.

Політик додав: “Ми, як і раніше, не відмовляємося від революційного шляху, але категорично заперечуємо псевдореволюційну діяльність, яка загрожує існуванню держави Україна і плямує репутацію патріотів. Ми опозиційні до чинної влади, але не вважаємо доцільними криваві (і приречені на поразку) бунти проти неї”.

За словами Яроша, до створюваного руху можуть приєднатися “всі патріоти України, які поділяють наші цінності”, в першу чергу йдеться про членів та прихильників Правого сектора.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев