Янгол у камуфляжі з’явився на стіні «швидкої допомоги» у Нововолинську

news

На стіні біля відділення швидкої допомоги у місті Нововолинську уже протягом двох місяців художники Павло Москаль та Максим Плотніков (вимушений переселенець з Харківщини) створюю неймовірний мурал.

 Військовий медик у камуфляжі із пораненою дівчинкою на руках та…янгольськими крильми, розгорнутими за спиною. Поруч – медсестричка, котра рятує пораненого військового (на знімку). На стінописі, ескіз якого розробила дизайнерка Світлана Войтович, знайшлося місце і бійцям ЗСУ, і “тривожним” бригадам служби 103, і фермерам зі своїми тракторами, і скромним городникам – усім, хто стоїть на сторожі безпеки рідної держави, у тому числі й продовольчої. Творчий задум, безумовно, цікавий та багатогранний. Але перехожі найчастіше зупиняються у задумі все ж саме біля янгола у камуфляжі. До нього навіть букет ромашок вже встигли принести – перший, але, вочевидь, не останній.

Так виглядає фрагмент муралу. Про це пише “Голос України”.

Поціновувачів стінопису не бракує, адже в будівлі міського відділення швидкої допомоги розташувався й підрозділ Червоного Хреста, де вимушеним переселенцям регулярно роздають гуманітарну допомогу.

0 Комментариев