Який холодильник краще: LG чи Samsung

news

Одними з найбільш популярних серед споживачів холодильників є прилади від брендів Samsung і LG. Продукція обох виробників якісна, технологічна, має гарний дизайн.

Пропонуємо розібратися, які особливості має техніка південнокорейських компаній. Така інформація допоможе вибрати холодильник, ідеальний для вашого випадку.

Дизайн

Кардинальні відмінності в дизайнерському рішенні відсутні. Але холодильники LG:

  • можуть мати дещо опуклі або увігнуті дверцята;
  • випускаються не тільки в класичних, але і в кремових відтінках, навіть із принтами.

Холодильна техніка Самсунг — це переважно строгі форми, благородний металевий блиск, від яких у захваті шанувальники техно. Хоча в асортименті виробника можна знайти й холодильник Samsung, який дасть змогу облаштовувати автентичний європейський інтер’єр.

Габарити

Обидва виробники пропонують як мініваріанти холодильної техніки для маленьких кухонь, готелів, так і великі прилади сайд-бай-сайд. Але в основному їхня продукція доволі містка, висотою близько двох метрів.

Розташування морозилки

Відсік може знаходитися:

  • зверху (азіатський варіант компонування техніки);
  • знизу (європейська класика);
  • збоку (американський варіант комплектації).

Обидва бренди випускають холодильну техніку в усіх трьох варіантах.

Кількість компресорів

Зазвичай прилади LG мають один компресор. У техніці Samsung їх може бути два. Це дає змогу:

  • налаштовувати окремо кожну камеру більш точно;
  • відключати один відсік, від’їжджаючи у відпустку, й економити на енергоресурсах.

Споживання енергії

Обидві компанії виготовляють енергоефективну техніку. Найчастіше клас енергоспоживання приладів А+ і А++. Але є і моделі класів А та А+++.

Рівень шуму

На те, наскільки тихо працює холодильник, впливає кількість компресорів. Однокомпресорні моделі завжди більш тихі. Хоча й на шумність двокомпресорної техніки Samsung користувачі також не скаржаться.

No Frost

Обидві марки вважаються піонерами у використанні цієї технології. Після них вона з’явилася і у техніці інших брендів. Але в холодильниках Samsung краще продумана ергономіка, організовані кліматичні зони, що запобігає обвітрюванню продуктів.

Відсіки приладів мають власну вентиляційну систему, окремий випарник. У приладах LG проблема пересушування ще є, тому продукти потрібно пакувати в харчову плівку або зберігати в щільно закритому посуді.

Апаратна частина

Прилади Samsung більш стійкі до нинішніх реалій і здатні витримувати перепади напруги. Холодильна техніка LG потребує якісного джерела живлення. Але за потужністю вона випереджає суперника, і на охолодження та заморожування продуктів витрачає менше часу.

Додатковий функціонал

Додаткові можливості не є обов’язковими, але вони роблять техніку більш функціональною. Так, техніка Самсунг має стильні та зручні полиці для зберігання алкоголю. У ЛДЖІ є функція обдування дверцят, яка сприяє швидкому охолодженню напоїв.

На правах реклами

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев