Які молитви читати в батьківську суботу перед Трійцею

news

У Троїцьку батьківську поминальну суботу для християн надзвичайно важливо прочитати молитви, в яких згадати про покійних, щоб їх душа не маялася в загробному світі. 

 

Молитва про покійних батьків

Господи, почуй наші благання про батьків, що покинули цю землю і вирушили в Царство Твоє, де життя вічне. Лише ти здатний втішити душі наші скорботні. Прошу, відпусти всі гріхи пішов і подаруй йому життя в радості і щастя на Небесах. Плачу я і молюся за душу раба Божого (ім’я) з вірою і надією на розраду. Не залиш мене одного в печалі скорботної, допоможи пережити втрату. Відпусти йому всі гріхи, дозволь душі упокоїтися і знайти життя вічне. Помолюся ж я за нього і прославлю ім’я твоє, Господь наш! Бо Ти батько наш, і лише ти знаєш, коли проб’є останню годину наш на землі, щоб забрати після душі наші в Царство Небесне. Нехай знайдемо ми вічність поруч з тобою. На віки віків. Амінь.

Універсальна молитва про покійних

Упокій, Господи, душі покійних рабів твоїх: батьків моїх, родичів ,благодійників (імена) і всіх православних християн, і прости їм всі гріхи вільні і мимовільні, і даруй їм Царство Небесне. Амінь.

 

0 Комментариев